Szafa dla niej i dla niego – znajdź 1000 różnic

Obecnie istnieją nieograniczone możliwości aranżacji szafy w naszym mieszkaniu. Możemy dowolnie wybierać materiały z jakich zostanie wykonana, kolory wypełnień drzwi a co najważniejsze sami decydujemy o rozmieszczeniu półek i rozplanowaniu przestrzeni w naszej szafie. Dzięki temu szafa może w pełni odpowiadać charakterowi i stylowi życia jej właściciela.

Szafa kobiety i mężczyzny to dwa zupełnie różne meble, mimo, że pełnią tą samą funkcję. Kobieca szafa musi spełniać określone wymagania. Powinna być wygodna, pojemna, funkcjonalna i mieć dobrze zaplanowane wnętrze. Kobieca szafa charakteryzuje się różnorodnością znajdujących się w niej przedmiotów. Jest to miejsce nie tylko na ubrania ale także bieliznę, apaszki, torebki, buty, biżuterię czy kapelusze i czapki.

– Sztuka urządzenia takiej szafy polega na odpowiednim zaprojektowaniu jej wnętrza. Same półki nie wystarczą do przechowywania rzeczy. Właścicielka takiej szafy powinna zdecydować się także na kosze, szuflady, wysuwane półki na buty czy specjalne wieszaki na apaszki – mówi przedstawiciel Indeco S.A.

szafa wnekowa

Szafy wnękowe INDECO

Z kolei męska szafa musi być prosta, praktyczna i powinna się wyróżniać funkcjonalnymi rozwiązaniami. Mężczyzna nie potrzebuje, aż tyle miejsca na ubrania ile kobieta. Dodatkowo nie musi przechowywać wielu dodatków. Wystarczy odpowiednio wydzielone miejsce na krawaty, paski czy spinki do mankietów.

W takiej szafie proponujemy proste rozwiązania, które zostaną docenione przez panów. Przede wszystkim wnętrze jest zaprojektowane tak, aby znalazło się odpowiednio dużo miejsca na garnitury i koszule – dodaje przedstawiciel Indeco S.A.

szafa1

Szafa wnękowa INDECO

Jednak nie w każdym mieszkaniu możemy pozwolić sobie na dwie osobne szafy, ponieważ zwyczajnie nie ma na nie miejsca. – Zamawiając szafę wnękową możemy tak zaprojektować wnętrze, aby każdy z jej użytkowników miał swoją przestrzeń do przechowywania rzeczy – mówi przedstawiciel Indeco S.A.

szafy wnekowe

Szafy wnękowe INDECO

One Response

  1. Karolka 16 września 2011

Leave a Reply