Biel i drewno: nowe meble do salonu

Połączenie bieli i elementów drewnianych to wyróżnik najnowszej kolekcji Arendal od Black Red White. Linia, w której skład wchodzi komoda, dwie witryny, szafka RTV i półka to udany mariaż stylu skandynawskiego z lekką nutą nowoczesności. Dzięki tej kolekcji można zaaranżować pokój dzienny lub salon w oryginalnym i stonowanym charakterze.

meble biel i drewno 1

Kolekcja Arendal od Black Red White

Arendal to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalny styl. Kontrastujące z delikatną bielą mebli akcenty z bejcowanego drewna bukowego pojawiają się na rogach brył oraz w przestrzeniach pomiędzy szufladami. Efektowne żłobienia frontów nadają meblom nowoczesnego i niecodziennego charakteru oraz przyciągają wzrok.

meble biel i drewno 2

Kolekcja Arendal od Black Red White

Kolekcja składa się z kilku uniwersalnych elementów, które można łączyć i zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Efektowne witryny dostępne w dwóch wariantach szerokości do wyboru, szeroka szafka RTV, wisząca półka i pakowna komoda pozwolą stworzyć wygodny pokój dzienny i jadalnię dla całej rodziny. Meble z kolekcji Arendal wyposażone zostały w system cichego samodomykania frontów. Wystarczy delikatnie popchnąć szufladę lub front szafki, by mechanizm niemal bezszelestnie połączył je z linią korpusu. To funkcjonalne rozwiązanie zapewnia wygodę i najwyższy komfort korzystania z mebli każdego dnia.

Leave a Reply