Duży zestaw wypoczynkowy

Najważniejszą funkcją zestawu wypoczynkowego jest zapewnienie użytkownikom niezbędnego komfortu. Poszczególne części składowe powinny więc umożliwiać różne formy domowego relaksu.

Wolność

Zestaw Woodstock to propozycja firmy MM Collection, pasująca doskonale do salonów i sypialni, w których liczy się duża powierzchnia strefy wypoczynkowej. Jednocześnie możliwość samodzielnego ustawiania elementów wyposażenia kompletu sprawia, że bardzo łatwo jest go dostosować do pomieszczeń o różnych rozmiarach i stopniu umeblowania. Siedziska można łączyć w jedną całość lub ustawić osobno w dogodnym miejscu. W zależności od ustawienia, Woodstock to idealne miejsce na spotkania towarzyskie lub spokojny wypoczynek przy książce albo przed telewizorem. Wygodne pufy pozwalają na bieżąco zmieniać wygląd i zastosowanie całości. Natomiast dostępne w wybranych konfiguracjach regulowane podłokietniki zwiększają możliwości dopasowania siedziska do ułożenia ciała.

meble do salonu

Zestaw Woodstock firmy MM Collection

i elegancja

Zestaw wypoczynkowy Woodstock to nie tylko praktyczny i wygodny mebel, lecz także wyraźny element wystroju pomieszczenia. Delikatnie zaokrąglone kształty wraz z przyjemną dla oka kompozycją materiałów obiciowych tworzą spójną wizualnie całość, która pasuje do nowoczesnych oraz tradycyjnych wnętrz. Siedziska i oparcia składają się z dwóch osobnych warstw w różnych kolorach (podstawa oparciowa i siedziskowa oraz stałe poduszki). W komplecie są także dodatkowe poduszki, zwiększające jego atrakcyjność wizualną, a przede wszystkim wygodę. Woodstock stanowi połączenie komfortu i estetyki, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom domowego wypoczynku.

naroznik

Narożnik Woodstock to firmy MM Collection

Charakterystyka techniczna:

  • Nazwa: Woodstock
  • Marka MM Collection
  • Stelaż: wszystkie części nośne wykonane z litego drewna
  • Siedzisko: sprężyna falista, pianka pokryta watą, stałe poduszki siedziskowe
  • Oparcie: pasy elastyczne, pianka pokryta watą, stałe poduszki oparciowe
  • Funkcje: regulowane podłokietniki (dostępne w wybranych konfiguracjach), funkcja spania, pojemnika na pościel
  • Akcesoria: poduszka (ok. 50-35cm) Nogi: plastikowe, Materiał obiciowy: ekoskóra, tkanina
  • Wymiary: wysokość 73 cm, głębokość 116 cm, wysokość siedziska 39 cm, głębokość siedziska 74 cm
  • Cena: 2 kanapy od 5 810,00, narożnik od 5 170

Leave a Reply