Wygoda w salonie: nowa kolekcja mebli tapicerowanych

Wspólne oglądanie ulubionych programów, rodzinne spotkania, długie rozmowy z przyjaciółmi, zabawy z dziećmi albo po prostu wypoczynek po ciężkim dniu. W naszym codziennym życiu meble wypoczynkowe pełnią ważną rolę – łączą najbliższych i umożliwiają wygodny wypoczynek. Black Red White w najnowszym katalogu Family Line VIII przedstawia nową kolekcję mebli tapicerowanych na rok 2017/2018.

Meble tapicerowane znajdują się praktycznie w każdym mieszkaniu, bez względu na jego wielkość, umeblowanie i styl przestrzeni. Ich duża różnorodność pozwala stworzyć przestrzeń dopasowaną
do potrzeb domowników, a szeroki wybór tkanin czy kolorów z łatwością pozwoli znaleźć najlepsze rozwiązania dla miłośników każdego stylu.

W polskich domach królują zazwyczaj sofy i narożniki. Swoje miejsce znajdują przeważnie w salonie, dumnie ustawione przed ekranem TV. Bardzo funkcjonalne są te, wyposażone w funkcje spania, które w dzień pozwalają wygodnie usiąść, a nocą zamieniają się w łóżko. Doskonałym przykładem takiego mebla jest sofa Clarc, która z myślą o maksymalnej wygodzie wyposażona została w wysokie podłokietniki, trzy poduchy oparciowe i poduszki ozdobne. Sofa posiada dużą powierzchnię spania, którą docenią wszyscy miłośnicy długiego leniuchowania. Przyjemny odpoczynek zapewniają sprężyny bonellowe rozmieszczone równomiernie w siedzisku i oparciu.

sofa do salonu

Sofa Clarc od Black Red White

Właścicieli nowoczesnych i przestronnych pokoi dziennych z pewnością zadowoli modułowy narożnik Liam. Dzięki zróżnicowanym modułom możemy sami stworzyć własny narożnik, decydując o jego wielkości i ułożeniu. Do wyboru mamy elementy, takie jak pufa, dwuczęściowa sofa z oparciem, część narożna i podłokietnik, które można łatwo ze sobą łączyć i samodzielnie komponować ich rozłożenie.

naroznik do salonu

Narożnik Liam od Black Red White

Na co dzień komfortowe użytkowanie zapewniają elastyczne sprężyny wypełniające siedzisko, a także gumowe rolki zainstalowane przy rozkładanej części spania, zabezpieczające podłogę. Na tych, którzy chcą stworzyć wygodną i stylową przestrzeń na niewielkim metrażu czeka stylowa sofa Torres. Lekko działający automat oraz taśma skutecznie wspomagają rozkładanie mebla, a o spokojny
sen dbają sprężyny bonell rozmieszczone równomiernie w siedzisku i oparciu. Doskonała propozycja dla miłośników niebanalnych, ale i funkcjonalnych rozwiązań.

sofa tapicerowana

Sofa Torres od Black Red White

W ofercie Black Red White zagościło również wiele nowych modeli komfortowych foteli. Znajdziemy w niej na przykład stylowy fotel Casey z wysokim wygodnym pikowanym oparciem, które z pewnością docenią zwolennicy spokojnego relaksu. Bardziej klasyczny model – Luke, doda elegancji przestrzeni urządzonej w nurcie tradycji bądź duchu dalekiej Skandynawii. Kompaktowe wymiary pozwolą ustawić go nawet w niewielkim pomieszczeniu, jak mały przedpokój czy kącik w sypialni. Jego prostej sylwetce wigoru dodaje zdobienie w postaci guzików.

fotele do salonu

Fotel Casey od Black Red White

fotel do salonu

Fotel Luke od Black Red White

W najnowszym katalogu mebli tapicerowanych Family Line można znaleźć stylowe propozycje mebli tapicerowanych z nowej jak i dotychczasowej oferty.

Leave a Reply