Szafy wnękowe: rozwiązania do przedpokoju

Przedpokój jest wizytówką domu. To pierwsze pomieszczenie z jakim goście mają kontakt po przekroczeniu progu. Dlatego tutaj ważna jest estetyczna i funkcjonalna aranżacja, w roli której sprawdzą się systemy marki Raumplus.

szafy wnekowe do przedpokoju 1

System marki Raumplus

Niezwykle oryginalnym rozwiązaniem jest zamontowanie przed frontem szafy wnękowej ruchomego regału. Model Rima Fino posiada ultra cienkie ścianki mające grubości jedynie 12 mm i wyposażony jest w stabilne systemy jezdne – górny i dolny. Maksymalny wymiar jednego elementu wynosi 80 cm szerokości i 250 cm wysokości. Ruchoma część nie ogranicza dostępu do wnętrza szafy i pełni rolę wieszaka na ubrania dla gości. W przypadku przedpokojów otwartych na inne pomieszczenia ażurowy regał służy do przedzielenia pomieszczeń. Uniwersalny regał instalowany jest również wewnątrz szafy.

szafy wnekowe do przedpokoju 2

System marki Raumplus

W wąskim przedpokoju do przechowywania odzieży i akcesoriów komfortowym rozwiązaniem jest szafa wnękowa. Zamontowany w niszy mebel nie zajmuje miejsca w przejściu, a łatwy dostęp do zawartości zapewniają  wielkoformatowe skrzydła drzwi przesuwnych. Raumplus oferuje kilka systemów zabudowy służących jako szafy wewnętrzne: Cornice, Uno, Legno, Ecoline i Rima. Meble każdorazowo dopasowywane są do powierzchni, natomiast układ półek, szuflad i wieszaków konfigurowany jest na indywidualne życzenie. Swobodę daje również sposób wykończenia drzwi, który harmonizować może z wystrojem wnętrza (szeroka paleta wykończeń w fornirze, lakierze, szkle lacobel lub matelac, skórze czy warstwie betonowej). To prawdziwie szyte na miarę rozwiązanie.

szafy wnekowe do przedpokoju 3

System marki Raumplus

W przypadku nieco szerszych pomieszczeń zastosować można szafy z drzwiami otwieranymi klasycznie. W tej roli sprawdzi się model Turn, który stosowany jest do zabudowy wnęk lub jako szafa wolno stojąca. System Turn posiada modułową konstrukcję, która pozwala tworzyć dowolne kompozycje. Maksymalny wymiar pojedynczego modułu to 90 cm głębokości, 275 cm wysokości i 122 cm szerokości. www.raumplus.pl

szafy wnekowe do przedpokoju 4

System marki Raumplus

szafy wnekowe do przedpokoju 5

System marki Raumplus

szafy wnekowe do przedpokoju 6

System marki Raumplus

Leave a Reply