Twój ulubiony aktor serialowy na… fototapecie

Seriale biją rekordy popularności. Wciągnięci intrygą, splotem wydarzeń i losem bohaterów oglądamy je z zapartym tchem.  Z tęsknotą czekamy na emisję kolejnych odcinków, aby ponownie zobaczyć nasze ulubione postacie. Fototapety z kolekcji Men of TV Series marki Myloview zapewnią nam ich obecność na co dzień. Dzięki nim nasze wnętrze nabierze oryginalnego charakteru, a co najważniejsze – nasi idole będą zawsze na wyciągnięcie ręki.

W oczekiwaniu na kolejny sezon serialu

Co sprawia, że tak niecierpliwie czekamy na dalsze losy np. Doktora Housa? Intrygująca fabuła, niebanalne dialogi i oczywiście główny bohater, który zaskakuje, fascynuje i bawi – to wszystko pochłania nas bez reszty. Firma Myloview wybrała siedmiu najbardziej charyzmatycznych serialowych bohaterów takich jak: Don Draper, Hank Moody, Francis Underwood, Walter White, Dr House, Dexter oraz Jon Snow i z ich podobizn utworzyła serię nowatorskich fototapet. Portret każdego z aktorów wygląda jak delikatny szkic, a jego białe tło sprawia, że będzie pasował do wnętrz w każdym stylu zapewniając im ciekawy efekt wizualny i z pewnością niepowtarzalny design. Subtelność tych fototapet pozwala na zestawienie z dowolną kolorystyką, która może podkreślić wyjątkowy charakter wybranego przez nas bohatera.

fototapeta1

fot. Myloview

fototapeta2

fot. Myloview

Funkcjonalna jakość

Jakość fototapet z kolekcji Men of TV Series marki Myloview pozwoli nam wręcz poczuć obecność ulubionej serialowej postaci w naszym salonie, sypialni czy kuchni. Możliwość drukowania w wysokiej rozdzielczości (1200 dpi) pozwala bowiem na uzyskanie niezwykle realistycznego efektu. Do produkcji fototapet marki MyLoview wykorzystywane są atestowane materiały najwyższej jakości, które w połączeniu z zaawansowaną technologią druku lateksowego, opracowaną przez firmę HP, nadadzą wyjątkowej klasy i elegancji każdemu pomieszczeniu. Decydując się na fototapetę z kolekcji Men of TV Series marki Myloview z bohaterem naszego ulubionego serialu, nie musimy martwić się o ich trwałość.  Tusze lateksowe firmy HP są odporne na działanie czynników, takich jak wilgoć, promienie UV, uszkodzenia mechaniczne, a także temperaturę. Ponadto stosowane tusze zapewniają bezwonny, tym samym bezpieczny wydruk, co jest niezmiernie ważne w przypadku fototapet wykorzystywanych we wnętrzach. Fototapety marki Myloview są więc bezpieczne dla zdrowia, dzięki czemu nasza ulubiona serialowa postać może towarzyszyć nam nawet w kuchni podczas przygotowywania posiłków.

fototapeta3

fot. Myloview

fototapeta4

fot. Myloview

Seriale często prezentują nam niekonwencjonalne sposoby na życie. Dzięki nim, możemy oderwać się od rzeczywistości, którą często jesteśmy znudzeni. Fototapety z kolekcji Men of TV Series z popularną serialową gwiazdą, której losy uważnie śledzimy nadadzą naszemu wnętrzu unikalny charakter, a także wprowadzą do niego przyjemny klimat naszego ulubionego serialu.

fototapeta7

fot. Myloview

fototapeta5

fot. Myloview

fototapeta6

fot. Myloview

Kolekcja fototapet Men of TV Series firmy Myloview:
Cena uzależniona od wymiarów oraz materiału wydruku
Przykładowa cena:
Fototapeta Dr House z kolekcji Men of TV Series:
Wymiary: 300×300 cm
Cena: 880zł brutto

Można kupić:
www.myloview.pl

Leave a Reply