Unikatowa kolekcja mebli ogrodowych

Co zrobić, aby odpoczynek na tarasie bądź w ogrodzie był niezwykle przyjemnym doznaniem, nie tylko dla zmysłu dotyku, ale i wzroku? Zainwestować w unikatowe meble ogrodowe! Nowa kolekcja marki La Poem Furniture to rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i niepowtarzalny wygląd.

W asortymencie marki występują zestawy jadalniane oraz wypoczynkowe, które świetnie sprawdzą się podczas relaksu, jak i przyjęć ze znajomymi na świeżym powietrzu. Wyjątkowy design mebli sprawia, że ogród nie tylko nabiera odrobinę egzotycznego charakteru, ale i poranna kawa, czy wieczorna herbata smakuje zupełnie inaczej.

Meble ogrodowe zostały wykonane z najwyższej jakości plecionki rattanu syntetycznego. Jest to bardzo trwały, odporny na wszelkie czynniki atmosferyczne materiał. Stelaże składają się z uszlachetnionego aluminium, które gwarantuje wytrzymałość mechaniczną oraz sprawia, że meble są lekkie i komfortowe. Dzięki czemu zmiana aranżacji na tarasie, w ogrodzie, bądź oranżerii nie sprawia najmniejszego problemu. Dodatkowo tworzywo jest odporne na rdzę oraz wszelkie zarysowania. Tkaniny użyte do produkcji zostały zaprojektowane z myślą o meblach ogrodowych. Pokryte są teflonem, co zatrzymuje wchłanianie wody, jak i zmniejsza ryzyko zabrudzeń. Poduszki zostały wypełnione pianką tapicerską, która odporna jest na wszelkie odkształcenia. A co najważniejsze – meble są w 100 % ekologiczne i przyjazne dla środowiska!

3190 zł trendsetterka.com

3190 zł, trendsetterka.com

3490 zł trendsetterka.com

3490 zł, trendsetterka.com

6490 zł trendsetterka.com

6490 zł, trendsetterka.com

7870 zł trendsetterka.com

7870 zł, trendsetterka.com

2690 zł trendsetterka.com

2690 zł, trendsetterka.com

5990 zł trendsetterka.com

5990 zł, trendsetterka.com

8690 zł trendsetterka.com 1

8690 zł, trendsetterka.com

9790 zł trendsetterka.com

9790 zł, trendsetterka.com

13570 zł trendsetterka.com

13570 zł, trendsetterka.com

Wszystkie meble dostępne są w internetowym butiku trendsetterka.com.

Leave a Reply