Wkrętak dla profesjonalistów i amatorów

Zarówno profesjonaliści jak i majsterkowicze często poszukują możliwie uniwersalnych rozwiązań pozwalających „nie dać się zaskoczyć” niemal w każdej sytuacji. W branży „wkrętakowej” doskonałą propozycją na tego typu zapotrzebowanie jest system Felo Smart. Składa się on z 12 dwustronnych kling oraz uniwersalnej rękojeści.

Klingi, wykonane ze stali chromowo-molibdenowo-wanadowej, charakteryzują się niezwykle dużą precyzją wykonania końcówek jak również trwałością. Zdolne są przenosić najwyższe momenty obrotowe, a tym samym spełnić wysokie wymagania wszystkich znanych norm technicznych. Klingi mają standardowy rozmiar ¼”, oznacza to, że można je wykorzystywać jak bity we wkrętarkach akumulatorowych.

wkretak 1

Wkrętak Felo Smart z wymiennymi klingami, fot. Lange Łukaszuk

Unikalna dwukomponentowa rękojeść Smart umożliwia pracę zarówno w układzie klasycznego wkrętaka jak i wkrętaka z rączka typu T. W rękojeści Smart zastosowano nowe udoskonalone rozwiązanie eliminujące konieczność przekładania klingi z pozycji „klasyczny wkrętak” na pozycję „wkrętak typu T”. Całą tą operację można wykonać jedną ręką poprzez nieznaczny ruch kciuka – oznacza to dużą wygodę oraz oszczędność czasu.

wkretak 2

Wkrętak Felo Smart z wymiennymi klingami, fot. Lange Łukaszuk

Rękojeść Smart, jak każda w gamie wkrętaków Felo, jest ukształtowana w sposób niespotykanie ergonomiczny – umożliwia pewny chwyt oraz minimalny wysiłek przy pracy.
Zestaw Smart umożliwia (włączając wykorzystanie kling, jako długich bitów we wkrętakach akumulatorowych) uzyskanie aż 72 różnych konfiguracji. Całość zestawu jest oferowana w kompaktowym, estetycznym pudełku wykonanym z dwukomponontowego, wyskokoudarnego tworzywa sztucznego. Warto nadmienić, iż klingi wraz z rękojeścią są usadowione w opakowaniu na tyle mocno, że w razie jego otwarcia w pozycji „do góry nogami” nie wypadają.

wkretak 3

Wkrętak Felo Smart z wymiennymi klingami, fot. Lange Łukaszuk

Zestaw Felo Smart:

12 kling dwustronnych 1/4”x160 mm:
– płaskie 4,0; 5,0; 6,0; 7,0
– krzyżowe PH PH1, PH2 PH3
– krzyżowe PZ PZ1, PZ2, PZ3
– imbusowe 3mm, 4mm, 5mm, 6mm
– Torx 6, 7, 8, 9, 10, 15, 20, 25, 30, 40
Rękojeść 105×39 mm
Pudełko 230x130x56 mm

Zestaw Felo Smart, cena netto 258,48 zł
Producent: FELO
Dystrybutor: Lange Łukaszuk

Leave a Reply