Wnętrza według Małgorzaty Foremniak

Lubi wnętrza proste, czasem surowe, ale pełne ciepła. Styl modernistyczny łączy z francuską klasyką, naturalnymi materiałami i kolorami ziemi. Specjalnie dla Westwing Małgorzata Foremniak wybrała meble i dekoracje, które oddają jej gust i zamiłowanie do niekonwencjonalnych połączeń. Kolekcja aktorki będzie dostępna na Westwing.pl od 25 czerwca do 1 lipca br.

Eklektyzm – to słowo klucz do wnętrzarskich upodobań Małgorzaty Foremniak. Aktorka lubi eksperymentować, łamać schematy i wymyślać nowatorskie zestawienia. A cel jest zawsze ten sam – stworzyć wnętrza eleganckie i przytulne. Małgorzata Foremniak wyjaśnia, jak udało jej się osiągnąć taki efekt w jej obecnym mieszkaniu:

Gdy urządzałam mój dom myślałam o morzu, piasku i wydmach. Inspirowała mnie przyroda, dlatego ważną rolę w aranżacji mojego mieszkania odgrywają kamienie, drewno i spokojne, stonowane kolory: piaskowy, beżowy, brązowy i biały.

Aktorka lubi bufiaste kanapy, wielkie, miękkie fotele, materiałowe tapety i mięsiste tkaniny. Są to elementy, które nadają wnętrzom szyku, a jednocześnie ocieplają przestrzeń – dzięki nim nawet mieszkanie wyłożone kamieniami i surowym drewnem nabiera przytulnego charakteru.

W budowaniu przytulnego wnętrza pomogą także dodatki: kolorowe poduszki, barwne obrazy i grafiki, klasyczne lampy z abażurami pięknie rozpraszającymi światło czy świeczniki.

I co ważne – można pozwolić sobie na detale w odważnych kolorach i wzorach, bo mieszkanie urządzone w jasnych, spokojnych odcieniach jest idealną bazą do dekoracyjnych
eksperymentów.

dodatki i dekoracje

Zobacz jakie meble i dekoracje trafiły do autorskiej kolekcji Małgorzaty Foremniak

Leave a Reply