Wnętrze w stylu glamour

Lakier, zawierający błyszczące drobiny, pozwoli uzyskać świetlisty efekt dekoracyjny, który podkreśli charakter wybranych powierzchni oraz dobry gust jego mieszkańców. To nietuzinkowe rozwiązanie aranżacyjne przemieni każde pomieszczenie w eleganckie i zarazem intrygujące wnętrze.       

Futurystyczne, błyszczące powierzchnie nie są już tylko domeną ultranowoczesnych wnętrz. Powracający do łask styl glamour pozwala dowolnie komponować matowe, delikatne materiały z połyskującymi bibelotami. Jedynym ogranicznikiem jest rozsądek i umiar w zestawianiu efektownie lśniących elementów z subtelniejszymi kolorami i wzorami. Lakier Crystal Brokat marki Alpina pozwala eksponować nasycone kolory, doświetlać ciemniejsze przestrzenie czy dopełnić minimalistyczną dekorację wnętrz. Ten błyskotliwy akcent pozwoli na unikalne podkreślenie tego, co ważne i wartościowe.

Lakier Crystal Brokat marki Alpina – błyskotliwy akcent

Lakier Crystal Brokat marki Alpina – błyskotliwy akcent

Crystal Brokat marki Alpina to półmatowy lakier przeznaczony do dekoracji i uszlachetniania ścian. Brokatowe drobiny zawarte w lakierze błyszczą w kolorze złotym, srebrnym lub tęczowym, tworząc świetlistą powłokę dodającą wnętrzu światła i ekskluzywności. Dekorując powierzchnię możemy zdecydować się na równomierne nakładanie lakieru lub też miejscowe tworzenie optycznych refleksów. Alpina Crystal Brokat może stanowić warstwę dekoracyjną na powierzchniach uprzednio pomalowanych farbami akrylowymi, jak również na powierzchniach wykonanych z drewna lub ceramiki. Dzięki temu lakier Crystal Brokat marki Alpina można stosować do dekoracji nieużywanych naczyń, doniczek czy też starych ram obrazów i luster.

Warto także podkreślić, że dzięki łatwozmywalnej powłoce Alpina Crystal Brokat doskonale sprawdza się w kuchni i łazience, gdyż zapewnia powierzchni dodatkową ochronę przed wilgocią. Właściwości te sprawiają, że powłoki wykonane lakierem Crystal Brokat pozwalają na utrzymanie w czystości ścian w miejscach szczególnie narażonych na działanie wody. Crystal Brokat marki Alpina jest łatwy w użyciu i pozwala na samodzielne wykonanie dekoracji ścian. Lakier wystarczy nanieść krzyżowymi ruchami przy pomocy pędzla do produktów akrylowych. Warto zadbać o równomierne rozprowadzanie produktu, by cała powierzchnia została odpowiednio doświetlona. Dla wzmocenia efektu dekoracyjnego lub wyeksponowania jedynie fragmentu ściany można nanieść drugą warstwę lakieru.

Lakier Crystal Brokat marki Alpina

Lakier Crystal Brokat marki Alpina

Dobrze oświetlone, przestrzenne wnętrza są marzeniem wielu osób. Z pomocą przychodzi lakier Crystal Brokat marki Alpina, który rozświetli wnętrze, dodając mu szyku i elegancji. Brokatowe drobiny pozwolą uzyskać optyczne refleksy powiększające pomieszczenie, a także wyraźny i ekskluzywny efekt dekoracyjny, podkreślający dobry gust właściciela i domowników.

Lakier Crystal Brokat marki Alpina, op. 1,0 l, cena: 78, 32 zł brutto/opakowanie

Leave a Reply