Zdejmowane pokrowce – szybki sposób na sofy

Centralnym punktem każdego salonu jest sofa. Miejsce, na którym odpoczywamy czy zanurzamy się w lekturze ulubionej książki. Nic dziwnego, że w wyniku wieloletniego eksploatowania ulega ona zniszczeniu. Niestety, wytarta czy zabrudzona, zamiast dodawać wnętrzu uroku, wygląda nieestetycznie. Chcąc przywrócić jej dawną świetność – nie przeznaczając na to dużych nakładów finansowych – warto skorzystać z szerokiej oferty pokrowców Dekoria.pl. Teraz w zupełnie nowych, modnych deseniach.

Meble wypoczynkowe – wygodne, sprawdzone, ulubione – służą nam latami, przez co podobnie jak inne przedmioty w mieszkaniu, ulegają zniszczeniu. Wytarte czy zabrudzone elementy wyglądają – najzwyczajniej w świecie – nieestetycznie. Warto wówczas poszukać rozwiązania, które pozwoli nam odmienić ulubiony mebel nie do poznania.

sofa 1

fot. Dekoria.pl

Pokrowce na sofy IKEA od Dekoria.pl dostępne są w wielu rozmaitych stylach. Dzięki temu sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Bogate wzornictwo i różnorodna kolorystyka pozwoli odnaleźć wymarzony produkt, który nada wnętrzu wyrazistości i podkreśli unikalny charakter. Zdejmowane osłony są również bardzo praktyczne w eksploatacji: w razie zabrudzeń, można je po prostu wyprać w pralce. Oszczędzamy tym samym czas i pieniądze na drogie czyszczenie z wykorzystaniem specjalistycznych środków chemicznych.

Zdejmowane pokrowce od Dekoria.pl pasują na wszystkie sofy IKEA, ale nie tylko! Bez problemu dopasujemy je do modeli, które zostały już wycofane z oferty producenta. Bogaty wybór spośród 100 różnych tkanin to gwarancja estetycznego i zawsze modnego wyglądu.

pokrowce na sofy

fot. Dekoria.pl

pokrowce na sofy 2

fot. Dekoria.pl

pokrowce na sofy 3

fot. Dekoria.pl

Leave a Reply