A może folkowe meble dla dzieci?

Sztuka ludowa jest znowu modna, a jej motywy zainspirowały projektantów polskiej marki Pinio do stworzenia unikatowej kolekcji mebli dla dzieci- Filo.

Wiele rodziców zgodzi się, że folk to ich korzenie i przynależność. Łączność między prostotą, misterną pracą i miejscem dla ich dzieci w super nowoczesnym świecie. To spokój wsi, zapach wiatru i pieczonego chleba, codzienność w kolorze świątecznych wstążek i czerwone korale. We współczesnym zaganianym świecie, domowy azyl mebli z kolekcji Filo z nawiązaniem do sztuki ludowej koji i pozytywnie nastraja.

meble dla dzieci

Kolekcja Filo, fot. Pinio

Meble dziecięce z zestawu Filo inspirowane są trendami folk design. Produkty z tej linii to połączenie litego drewna sosnowego i naturalnego filcu. Charakterystycznym elementem kolekcji są uchwyty wzbogacone kolorowym filcem, które jednoznacznie określają indywidualizm mebli. Dzięki bogatej gamie kolorów istnieje możliwość aranżacji pokoju zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Wystarczy ozdobić uchwyty odpowiednimi kolorami filców, które są dołączone do mebli.

Szuflady oraz drzwi w kolekcji Filo dzięki wysokiej klasy prowadnicom i zawiasom, wyposażone są w cichy system ich zamykania – nie bez znaczenia, kiedy nasza pociecha właśnie zaczyna popołudniową drzemkę.

meble dzieciece

Kolekcja Filo, fot. Pinio

Meble z kolekcji Filo występują w dwóch kolorach  – brąz + biały oraz brąz + ecru.

Sztuka ludowa jest ważna, bo dzięki niej obcujemy z tym, co jest prawdziwe, niewymuszone, co jest wytworem nieskrępowanej wyobraźni, potrzebą chwili, wartością samą w sobie – opowiada o kolekcji Michał Błaszak, Brand Manager Pinio.

urzadzanie pokoju dziecka

Kolekcja Filo, fot. Pinio

Wszystkie produkty Pinio są atestowane, zgodne z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Meble malowane są wyłącznie ekologicznymi i atestowanymi farbami.

Leave a Reply