Pościel i akcesoria dla małego superbohatera

Wielkimi krokami zbliża się karnawał. Zimowy czas kolorowych balów, na których każde dziecko spełnia swoje małe marzenie o przebraniu się za swojego ulubionego superbohatera. I wcale nie musi to być superman, batman lub spiderman, prawdziwy superbohater kryje się w każdym z nas!

Superbohaterem może być ulubiona postać z bajki lub z życia codziennego. Ważne, żeby była odważna i rozważna, aby pomagała innym i dawała przykład małym urwisom, jak radzić sobie w tarapatach. Bez względu na to kim jest superbohater, musi on, od czasu do czasu, przywdziać pelerynę, jak zwierzątka w nowej kolekcji akcesoriów dla dzieci polskiej marki Cuddly ZOO „Superbohatera nie bój się!”. Mamy tu psa, jeża, mysz, królika, kurczaczka, a nawet nietoperza i dinozaura! Całe wesołe ZOO. W tym motywie znajdziemy kompletne wyposażenie potrzebne małemu superbohaterowi. Począwszy od poduszki w kształcie misia, idealnej do łóżeczka, wózka czy kołyski, po antywstrząsowego motylka stabilizacyjnego, który niweluje wstrząsy, stabilizuje pozycję główki nawet w najgroźniejszym starciu ze złymi mocami i zapewnia miły i spokojny sen bez względu na okoliczności. Kosmetyczka Superbohatera nie bój się! przyda się, żeby przechować najbardziej niezbędny każdemu małemu superbohaterowi w codziennych sprawach ekwipunek, a resztę superakcesoriów będzie mógł schować w specjalnym dwustronnym worku.

Każdy Superbohater ma swojego najlepszego przyjaciela lub wiernego pomocnika. Idealnym kandydatem do tego miana jest maskotka pies. A jeśli nasz bohater ma już w domu ulubionego psiaka i nie chce, żeby ten obawiał się konkurencji? Dlaczego nie wybrać dinozaura, nietoperza albo królika! Taki miękki przyjaciel w postaci poduszki w kształcie wybranej postaci może służyć nie tylko za oparcie dla główki malucha, ale także za ulubioną przytulankę. Prawdziwy mały Superbohater zasługuje na wszystko, co najlepsze, dlatego nie może zabraknąć mu najwygodniejszej i najcieplejszej pościeli z wypełnieniem oraz edukocyka, wykonanego z dwóch rodzajów tkanin: milutkiej warstwy minky, która ogrzeje go w chłodne dni oraz bawełny drukowanej w kolorowe postaci bohaterów, których widok dodawać mu będzie pewności siebie każdego dnia.

Sprawmy, żeby nasz maluch zawsze czuł się wyjątkowy, bo każde dziecko zasługuje na to, nie tylko w czasie karnawału.

posciel dla dzieci

Wszystkie produkty dostępne na stronie producenta: www.cuddlyzoo.pl

 

Leave a Reply