Akcesoria kuchenne: pomocnicy gotowi na Święta

Kuchnia bez wątpienia stanowi centrum świątecznych przygotowań, dlatego marka home&you zadbała o to, aby upłynęły one w wyjątkowej atmosferze. Najnowsza kolekcja zawiera aż pięć linii dodatków i kuchennych akcesoriów utrzymanych w świątecznej stylistyce.

Kolekcja BN homeyou kuch 5

Akcesoria kuchenne od home&you

Zaparzacz do herbaty z zabawnym łosiem, pojemnik w kształcie piernikowej chatki, patera przypominająca choinkę czy rękawica z uroczym reniferem – to tylko niektóre z kuchennych dodatków home&you ozdobionych świątecznym wzorem. Bożonarodzeniowa kolekcja akcesoriów pomocnych w kuchni składa się z pięciu serii z odmiennymi motywami dekoracyjnymi. W linii Sweet Christmas główną rolę grają kolorowe pierniczki, które odnajdziemy na kuchennych tekstyliach, pojemnikach oraz kubkach. W kolekcji Santa’s Surprise króluje tradycyjna choinka oraz Święty Mikołaj – obecny na kubkach, paterach czy czajniczkach do herbaty. Mikołaja i jego pomocników – renifera Rudolfa wraz ze świątecznymi aniołami – znajdziemy również w serii Rudolph the Cook składającej się  m.in. z foremek do ciastek i pierników, kuchennych naczyń, podkładek oraz figurek. Równie zabawną serię tworzą naczynia i dodatki z linii Deer Baker. Z kolei wyjątkowo nastrojową i elegancką propozycją jest kolekcja akcesoriów Magic Kitchen, utrzymana w srebrno-białej kolorystyce z motywem przewodnim w postaci gwiazdek oraz płatków śniegu.

Kolekcja BN homeyou kuch 2

Akcesoria kuchenne od home&you

Za sprawą oryginalnego designu kuchenne akcesoria od home&you mają nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne zastosowanie. Ozdobne dodatki mogą okazać się także dobrym pomysłem na świąteczne upominki.

akcesoria kuchenne

Akcesoria kuchenne od home&you

Cała kolekcja dostępna jest w salonach i sklepie online – www.home-you.com.

Leave a Reply