Kolorowe wagi kuchenne

Coraz częściej decyzje zakupowe dotyczące sprzętu AGD podejmowane są nie tylko na podstawie funkcjonalności urządzenia, ale także ciekawego designu, kolorystki. Nowa waga kuchenna MWK-01 firmy MPM dostępna jest aż w 6 barwach, dzięki czemu będzie pasować do każdej kuchni.

Wygodnie jest trzymać wagę na blacie kuchennym, tak żeby była pod ręką, podczas przygotowywania posiłków. W modelu MWK-01 szklana, prosta powierzchnia została ozdobiona delikatnym motywem kwiatowym. Dodatkowo, waga dostępna jest w kolorach: zielonym, żółtym, czerwonym, białym, czarnym, srebrnym. To sprawia, że można dobrać ją do mebli kuchennych i zamiast chować głęboko do szafki, ustawić na blacie lub otwartej, łatwo dostępnej półce.

Waga MWK-01, nie tylko będzie cieszyć oko, uzupełniając wystrój kuchni. Elektroniczny wyświetlacz oraz bardzo duża precyzja odmierzania ułatwiają na przykład pieczenie ciast czy przygotowywanie przetworów. Natomiast, stosując zagraniczne przepisy można korzystać z wygodnego przeliczania gramów na uncje, funty i mililitry. Funkcja tarowania pozwala ważyć produkty sypkie w  dowolnym naczyniu, bez konieczności samodzielnego odejmowania jej wagi. Z kolei, maksymalne obciążenie urządzenia 5 kg, umożliwia ważenie większych ilości owoców, warzyw, czy dużych porcji mięsa.

Waga kuchenna MWK-01 firmy MPM to niezbędny pomocnik w kuchni, który ułatwia odmierzanie składników na dietetyczne dania, wyśmienite ciasta czy powidła. Ponadto, sześć kolorów do wyboru pozwala dopasować produkt do mebli kuchennych.

wagi kuchenne

Wagi kuchenne elektroniczna MWK-01

Waga kuchenna elektroniczna MWK-01
Cena: 59 zł
Funkcje:
– Pomiar w gramach z możliwością przeliczenia na uncje, funty, mililitry
– Funkcja tarowania (zerowania)
– Maksymalne obciążenie 5 kg
– Szklana platforma
– Elektroniczny wyświetlacz
– Wygodna, łatwa w użyciu
– Parametry techniczne:
– Zasilanie bateryjne 1 x 3V CR 2032

Leave a Reply