Nowe chłodziarko-zamrażarki z włoskich fabryk

Oryginalne metalowe uchwyty, niestandardowa szerokość 70 cm, zniewalający szampański kolor i nowoczesne rozwiązania, zapewniające komfort codziennego użytkowania. Marka Freggia po raz pierwszy prezentuje segment chłodnictwa, który pochodzi prosto z włoskich fabryk.

Nowe chłodziarko-zamrażarki marki Freggia występują w dwóch szerokościach – 60 i 70 cm oraz w trzech wysokościach: 180, 185 a także 200 cm. Lodówki dostępne są w  kilku wersjach kolorystycznych: popularnym inox, tradycyjnym białym oraz tzw. szampańskim, który podbił serca klientów marki Freggia. Wszystkie urządzenia sygnowane są włoską flagą i mogą się poszczycić pochodzeniem „made in Italy”. Eleganckie, łatwe w utrzymaniu czystości urządzenia  wpiszą się w wystrój stylowej kuchni. Producent zadbał o to, aby pomimo dużej pojemności użytkowej (w zależności od modelu wynosi ona od 302 l do 382 l), lodówki odznaczały się wysoką efektywnością energetyczną (klasa A+), a do tego nie zakłócały naszego spokoju (głośność poniżej 43db(A)).

chlodziarko zamrazarka freggia

fot. Freggia

Zaletą chłodziarek Freggia jest również system w postaci innowacyjnego filtra antybakteryjnego. Uniemożliwia on rozprzestrzenianie się bakterii oraz skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, a dodatkowo jest szalenie prosty w regeneracji i nie wymaga dodatkowych nakładów. Cenną funkcją zapewniającą bezpieczeństwo naszej żywności są specjalne antybakteryjne uszczelki w drzwiach, które zapobiegają wnikaniu m.in. zarodników grzybów powodujących zanieczyszczanie przechowywanych produktów.

Inteligentne rozwiązania

Wszystkie lodówki Freggia wyposażone są w wielostrefowy system Total No Frost, który zapobiega  tworzeniu się lodu zarówno w komorze chłodziarki, jak i zamrażarki, jednakowo na całej powierzchni urządzenia. Z kolei nowoczesny wyświetlacz z elektronicznym sterowaniem daje możliwość precyzyjniej regulacji trybu pracy, jak np. mechanizm kontroli temperatury wewnątrz zamrażarki.

Dobrze dobrana lodówka stanowi jeden z głównych punktów całej kuchni. Ze względu na swój kolor i kształt może pełnić również funkcję dekoracyjną. Oprócz znakomitego wzornictwa, istnieje szereg wygodnych rozwiązań, które ułatwiają ich codzienne użytkowanie. Chłodziarki Freggia cechuje przemyślane wnętrze wyposażone w dużą ilość akcesoriów, dzięki którym można sprawnie zorganizować przestrzeń: chromowana półka na butelki, specjalne pojemniki do przechowywania mięsa, sera i warzyw czy regulowane, szklane półki.

inteligentne rozwiazania w kuchni

fot. Freggia

Zamrażarki wolnostojące

Dopełnieniem oferty marki Freggia jest także linia wolnostojących zamrażarek szufladowych. Urządzenia dostępne są w różnych rozmiarach i pojemnościach (202 l, 225 l, 262 l oraz 280 l) w zależności od upodobań i potrzeb konsumentów. Zamrażarki Freggia odznaczają się wysoką efektywnością działania – posiadają cztery gwiazdki (****), co oznacza, że są zdolne do utrzymania temperatury aż do -24°C. Dodatkową funkcją jest tryb szybkiego zamrażania, który umożliwia zamrożenie dużej ilości świeżej żywności, zachowując przy tym wszystkie cenne witaminy i składniki odżywcze. Te oraz wiele innych udogodnień z zastosowaniem innowacyjnych technologii występuje we wszystkich modelach z nowej gamy produktów z segmentu chłodnictwa.

Chłodziarko-zamrażarki marki FREGGIA kosztują od 3 899 zł do 4 949 zł. Zamrażarki szufladowe to koszt od 2 999 zł.

Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl

Leave a Reply