Armatura dostępna w bazie programu CAD Decor

Firma Oras, producent nowoczesnej i ekologicznej armatury, dołączyła ze swoimi produktami do ogólnopolskiej bazy aranżacji wnętrz w programie CAD Decor. Dzięki temu projektanci i architekci wnętrz będą mieli łatwy dostęp do baterii marki Oras, by móc uwzględnić je w propozycjach aranżacji. Z kolei osoby urządzające i remontujące mieszkania lub domy, a także inwestorzy budynków komercyjnych będą mogli od razu zobaczyć jak prezentują się one we wnętrzach.

Rynek materiałów budowanych i wyposażenia wnętrz jest dziś w Polsce tak bogaty, że przyprawia o ból głowy nie tylko zwykłego Kowalskiego, ale także profesjonalistów: projektantów, architektów i stylistów. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się programy kompleksowego projektowania wnętrz domowych i komercyjnych. Dzięki takiemu oprogramowaniu projektant ma dostęp do bazy produktów możliwych do kupienia na rynku, a klient od razu może zobaczyć wizualizację wnętrza z użyciem konkretnych rozwiązań.

Jednym z najpopularniejszych programów jest rozwiązanie stworzone przez firmę CAD Projekt K&A. Właśnie do tej bazy dołączyła firma Oras. W bazie znalazło się ponad 140 modeli baterii łazienkowych i kuchennych Oras. W formacie 3D będzie można zobaczyć armaturę do umywalek i wanien, armaturę i elementy podtynkowe do natrysków, oraz krany do kuchni. Większość modeli stanowią baterie ekologiczne, wyposażone w rozwiązania, które oszczędzają wodę.

W bazie programu umieszczono także najnowocześniejsze rozwiązania Oras –  inteligentne baterie sterowane elektronicznym sensorem.

baterie lazienkowe

Ponad 140 modeli baterii Oras dostępnych jest w bazie programu do projektowania wnętrz CAD Decor. fot. Oras

Pojawienie się produktów Oras w bazach programów firmy CAD Projekt K&A to dobra wiadomość dla projektantów i architektów, którzy przygotowują propozycje aranżacji wnętrz. Dotychczas mieli do wyboru meble, płytki, farby, sprzęt ADG, ceramikę i oświetlenie. Teraz bazę uzupełnia armatura Oras. W ramach programu mogą stworzyć nawet bardzo szczegółowe materiały jak dokumentacja techniczna czy projektowa uwzględniająca różne dane.

Dla klientów indywidualnych to także wygoda. Naszą armaturę będą mogli teraz zobaczyć w gotowych aranżacjach wnętrz w ponad 4 tys. miejsc, gdzie pracują projektanci i architekci – informuje Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras w Polsce.

Leave a Reply