Barwna dekoracja pokoju – pufa

Pufy to ciekawe meble, które doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i publicznych. W modnych, patchworkowych tapicerkach z tkanin stanowią barwny element, który urozmaici każde pomieszczenie.    

Pufy to oryginalne meble o nietypowej konstrukcji przypominającej ułożone w stos, okrągłe poduszki. Sprawdzają się znakomicie w roli dodatkowych, pomocniczych siedzisk w salonie, pokoju młodzieżowym czy przedpokoju. Często są też stosowane we wnętrzach publicznych, np. w klubach lub w hotelach.

Pufy Cetus HM Design etno w stylu Bollywood

Pufy Cetus HM Design - etno w stylu Bollywood

Meble HM Design zostały modnie ubrane w tkaniny tapicerskie Italvelluti z kolekcji SOUVENIR. Tkaniny te wyróżnia ciekawa, egzotyczna stylistyka, przywodząca na myśl bogate wnętrza i dekoracje indyjskich pałaców. Główna tkanina tej kolekcji zdobiona jest kwiecistym wzorem, przypominającym ręczny haft, na pozostałych również pojawiają się kwiaty lub wielobarwne paski. Bogactwo wzorów w połączeniu z żywą, intensywną kolorystyką – różem, czerwienią, fioletem, żółcią i błękitem – z pewnością ubarwi każde wnętrze.

Pufy Cetus marki HM Design to ciekawe meble.

Pufy Cetus marki HM Design to ciekawe meble.

Leave a Reply