Byłaś w Toskanii? Zobacz ten zestaw wypoczynkowy

Toskania to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie – kraina uwielbiana przez turystów za zapierające dech w piersi widoki i bogactwo winnic, skrywająca w swoim sercu wspaniałą, zabytkową Sienę. SIENA to również nazwa najnowszej propozycji Fabryki mebli Gawin – zestawu wypoczynkowego, który wniesie do naszych domów słoneczne ciepło, pełne smaku i subtelnej elegancji.

Salon to najczęściej użytkowana część wnętrza naszego domu, dlatego też powinien zapewniać jego mieszkańcom stuprocentową wygodę, spełniając zarazem funkcję reprezentacyjnej dla gości wizytówki naszego smaku. Zestaw wypoczynkowy SIENA Fabryki Mebli Gawin będzie rozwiązaniem idealnym dla wszystkich, którzy pragną, by ich salon był przede wszystkim przytulny i funkcjonalny, a przy okazji wprawiał domowników i gości w pozytywny nastrój. Meble SIENA łączą w sobie nowoczesny design z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, zapewniającymi pełny komfort użytkowania. Zestaw ten idealnie wkomponuje się we wnętrza o różnorodnym wystroju. Pomieszczeniom futurystycznym, nastawionym na okraszony surowością minimalizm doda odrobinę „miękkości”, natomiast w salonach tradycyjnie urządzonych, pełnych elementów drewnianych i zieleni roślin stworzy oryginalną ciepłą wyspę, harmonijnie zgraną z wysmakowanym otoczeniem.

zestaw wypoczynkowy

Zestaw wypoczynkowy SIENA. Fot. Gawin

Dyskretny urok prostoty

Zestaw SIENA urzeka nas prostotą kształtu, powstałą z połączenia harmonijnych proporcji brył oraz łagodnej, lekko wygiętej linii konturu. To meble, które doskonale wpasują się w każde wnętrze dodając mu lekkości i ciepła. Wypoczynek w salonie, w którym znajdzie się SIENA, pozwoli nam na osiągnięcie harmonii ciała (wygoda) i ducha (piękno).

W skład zestawu SIENA wchodzą rozłożysta sofa oraz fotel. Komplet może być wykonany w obiciu z dowolnej tkaniny spośród oferowanych we wzorniku firmy Gawin – mamy w ten sposób możliwość stworzenia dowolnych, pasujących do wystroju wnętrza naszego salonu zestawień kolorystycznych. Całości dopełniają niewielkie, chromowane, ukształtowane owalnie nóżki. Sofa posiada poręczną funkcję spania, a dodatkowo wyposażona została w specjalny mechanizm, dzięki któremu nie musi być odsuwana od ściany przed rozłożeniem. Meble SIENA zapewnią nam całkowity komfort użytkowania i zagwarantują zachwyt gości. Odpowiednio skomponowane z pozostałymi elementami aranżacji stworzą niepowtarzalny klimat, który sprawi, że odpoczynek w salonie będziemy mogli przyrównać do urlopu na włoskiej prowincji.

Leave a Reply