Czy Twojej kanapie nie jest potrzebny lifting?

Często służą latami, przez co zyskują nasz dozgonny sentyment. Meble wypoczynkowe – wygodne, sprawdzone, ulubione. Sentyment powoduje, że nie bardzo chcemy się z tymi starociami rozstawać, jednak często wiekowe już elementy, zamiast dodawać wnętrzu uroku, najzwyczajniej w świecie wyglądają nieestetycznie. Wysłużone sofy i krzesła odmienią się nie do poznania za sprawą nowych, designerskich pokrowców 3D. Posiadacze kanap Ektrop i Klippan z IKEA wybierać mogą spośród gotowych projektów Dekorii.

Zdejmowane pokrowce 3D ozdobione są fantazyjnymi motywami w rozmaitych stylach. Romantyczne wzory kwiatowe to propozycja do salonu czy innego miejsca spokojnego relaksu. Motyw graficzny zdjęty z rozkładu metra będzie natomiast współgrał z współczesnym wystrojem wnętrz młodych miłośników miejskiego stylu życia.

Czasem dobry pomysł daje szansę na wykorzystanie starych zasobów i uzyskanie zupełnie nowego, świeżego efektu. Pokrowce 3D od Dekorii nadają wnętrzu nowoczesnego i oryginalnego charakteru. Zdejmowane osłony są też bardzo praktyczne w eksploatacji: w razie zabrudzeń, można je po prostu wyprać w pralce, bez konieczności organizowania uciążliwego czyszczenia tapicerki mebla. Niewątpliwą zaletą pokrowców oferowanych przez Dekorię jest ich bogaty wybór, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do sof znajdujących się aktualnie w sprzedaży, ale także tych, wycofanych już z oferty IKEA.

kanapa

Zdejmowane pokrowce 3D od Dekorii

sofa1

Zdejmowane pokrowce 3D od Dekorii

pokrowiec na sofe

Zdejmowane pokrowce 3D od Dekorii

One Response

  1. kyle5456 7 września 2011

Leave a Reply