Głośniki dla nowoczesnych kobiet (i nie tylko)

Na rynku pojawiła się marka oferująca nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania audio do zastosowań multimedialnych w domu i do komputera – Edifier®. Nowoczesna stylistyka zestawów, a także łatwość obsługi powodują, że są one idealną propozycją dla kobiet ceniących atrakcyjny i nietuzinkowy design w mieszkaniu.

Edifier International specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elektroniki konsumenckiej klasy high-end na potrzeby rynku luksusowego oraz multimediów. Stawia na perfekcję we wszystkich dziedzinach audio, w których działa, czyli w produkcji sprzętu audio dla pecetów, multimediów, stacji dokujących, luksusowego sprzętu audio dla branży IT i domu.

Oferta Edifier®

Marka Edifier®  oferuje nowoczesne systemy audio, które dostępne są w trzech liniach:

  • Edifier Image™
  • Edifier Multimedia™
  • Edifier Studio™

Edifier Image™ to stylowe, designerskie i unikalne zestawy, oferujące szereg nowoczesnych rozwiązań do zastosowania w domu i w biurze

Edifier Multimedia™ to linia głośników przygotowana jako odpowiedź na potrzeby miłośników muzyki i czystego dźwięku. Oferuje niewielkie zestawy nagłośnieniowe do budowy kina domowego, a także głośniki komputerowe.

Edifier Studio™to kolekcja wysokiej jakości głośników studio do użytku profesjonalnego i domowego.

W polskiej dystrybucji oferowanych będzie 37 produktów należących do trzech powyższych linii. W każdej linii znajdują się produkty różniące się parametrami, wielkością, designem oraz kolorystyką, dzięki czemu każdy miłośnik czystego dźwięku będzie miał szansę dobrania odpowiedniego zestawu do własnych potrzeb.

Głośniki dla kobiet

Głośniki z linii Edifier Image™ wyróżniają się spośród innych głośników nowoczesną i niebanalną stylistyką, elegancką linią, funkcjonalnością oraz przystępną ceną. Zajmują niewiele miejsca, mają smukłe kształty, a dodatkowo ich obsługa jest intuicyjna i przez to niezwykle prosta. Dzięki nim odsłuchiwanie ulubionej muzyki, oglądanie programów lub filmów, czy też granie w gry komputerowe będzie przyjemnym i dostarczającym nieporównywalnie więcej pozytywnych emocji przeżyciem.

glosniki edifier

(Głośniki z linii Edifier Image™)

Wybrane modele

Kobietom preferującym niebanalne formy, atrakcyjną kolorystykę, a jednocześnie lubiącym przestrzeń w mieszkaniu i ceniącym niewielkie rozmiary przedmiotów, z pewnością przypadną do gustu głośniki AURORA MP300 Plus. W przeciwieństwie do dużych przenośnych zestawów, ze względu na swoje niewielkie rozmiary i eleganckie wzornictwo Aurora jest niezwykle dyskretnym systemem głośników multimedialnych. Zestaw Aurora składa się z 2-calowego „rurowego” subwoofera i dwóch  1,5-calowych głośników satelitarnych, kształtem przypominających kulę ziemską. Ich obudowy wykonane są z aluminium odpornego na zarysowania i uszkodzenia. W Polsce dostępne są w trzech kolorach: Liquid silver, Stormy black oraz Electric blue, dzięki czemu będą pasowały praktycznie do każdego wnętrza. Na specjalne zamówienie można zakupić je w pozostałych siedmiu kolorach: Asphalt grey, Luminous yellow, Midnight blue, Original red, Passion pink, Spicy red, Tangy orange.

Prisma to kolejna propozycja dla wymagających kobiet. Wystarczy jedno spojrzenie, aby stało się oczywiste, że Prisma nie jest zwykłym systemem głośników. Egzotycznie wyglądający subwoofer w kształcie piramidy ze stylowymi, wysmukłymi głośnikami satelitarnymi czynią z Prismy prawdziwą ozdobę i efektowny dodatek do każdego wnętrza. Charakterystyczny czerwony wskaźnik zasilania znajdujący się na szczycie subwoofera, a także pilot regulacji głośności stanowią idealne uzupełnienie zestawu, czyniąc z niego nietuzinkową całość. Zestaw posiada gniazdo audio jack do użytku z iPodami, iPhone’ami, i iPadami, a także do laptopów, przenośnych odtwarzaczy audio, telefonów komórkowych lub innych urządzeń z wyjściem audio. Głośniki Prisma są dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Dla kobiet ceniących sobie kompaktowość i elegancję w jednym, znakomitą propozycją będzie system Luna5. Stanowi on system audio łączący w sobie wiele różnych funkcji. Jest to nie tylko stacja dokująca dla iPoda, iPhone’a czy standardowych odtwarzaczy mp3, lecz także wysokiej jakości cyfrowe radio. Dzięki minimalistycznej, przyciągającej wzrok formie Luna5 z łatwością wkomponuje się w każdą przestrzeń. Eleganckie wzornictwo i wysoka jakość dźwięku czynią z niego idealny muzyczny akompaniament na przyjęcia, spotkania z przyjaciółmi czy też spokojne wieczory przy muzyce i lampce dobrego wina.

Gwarancja

Wszystkie produkty marki Edifier® objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Leave a Reply