Innowacyjne obcinaczki i kombinerki

Ergonomiczne kształty gwarantujące łatwość użytkowania, trwały materiał oraz wszechstronność i skuteczność zastosowania to cechy idealnych narzędzi ręcznych. Fachowcy na co dzień pracujący z kombinerkami, obcinaczkami czy kluczami marzą o bezpiecznych oraz wytrzymałych przyrządach. Wprowadzając na rynek innowacyjne obcinaczki i kombinerki zaskoczył wszystkich i sprowadził narzędzia z przyszłości do teraźniejszości.

Fabryka przedsiębiorstwa NWS znajduje się w Niemczech, specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju narzędzi ręcznych, takich jak kombinerki, obcinaczki boczne czy szczypce. Przyrządy firmy NWS są znane i cenione od ponad 30 lat na całym świecie, zarówno przez profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Łatwości użytkowania oraz minimalny wysiłek podczas pracy sprawiają, że z urządzeń NWS często korzystają także kobiety. W Polsce, dzięki wyłącznemu dystrybutorowi – firmie Lange Łukaszuk – powstała liczna grupa użytkowników narzędzi NWS, która stale powiększa swoje grono o kolejnych zadowolonych posiadaczy tych przyrządów.

NWS – Nowoczesny Warsztat Specjalisty

Każdy profesjonalista wie, że narzędzia wykonane z trwałych materiałów i leżące pewnie w dłoni to prawdziwy skarb. Miękki uchwyt, komfortowa rękojeść oraz ograniczniki zabezpieczające przed ześlizgnięciem się sprawiają, że urządzenia te trzyma się pewnie, a wysiłek potrzebny do wykonania nimi pracy jest naprawdę niewielki. Jednocześnie wysoka jakość wykorzystanych materiałów – stal narzędziowa o podwyższonych charakterystykach – sprawia, że narzędzia firmy NWS są trwałe i niezawodne. Potwierdzeniami doskonałej jakości przyrządów firmy NWS są zwycięstwa w rankingach przeprowadzanych przez liczne czasopisma zajmujące się tematyką branżową, takich jak „Selbst Ist Der Mann”, a także liczne grono zadowolonych użytkowników.

Obcinaczki boczne marki NWS fot. Lange Łukaszuk

Obcinaczki boczne marki NWS, fot. Lange Łukaszuk

NWS FantasticoPlus – pomoc w szczególnie ciężkich pracach

Ciekawą propozycją przygotowaną przez NWS są precyzyjne obcinaczki boczne FanstasticoPlus przeznaczone do szczególnie ciężkich prac. Starannie wykonane, indukcyjnie hartowane ostrza, umieszczone w obcinaczkach bocznych NWS FantasticoPlus poradzą sobie z niejednym trudnym materiałem. Bez problemu przetną nawet drut fortepianowy o grubości 3 mm. Dzięki obecności specjalnej stali narzędziowej, która warunkuje twardość i elastyczność obcinaczki oraz udoskonalonej dźwigni do lepszego przenoszenia siły cięcia, wysiłek towarzyszący przecinaniu materiału jest zmniejszony nawet o 40 %. Z kolei dwukomponentowa, komfortowa rękojeść sprawia, że obcinaczki nie wyślizgują się z rąk.

Szczypce hydrauliczne NWS QuattroGripp fot. Lange Łukaszuk

Szczypce hydrauliczne NWS QuattroGripp, fot. Lange Łukaszuk

NWS Quattro Gripp – pewny chwyt dla profesjonalistów

Doskonałą alternatywą dla zwykłych obcęgów są, przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów, szczypce hydrauliczne NWS QuattroGripp. Podwójnie ząbkowane i indukcyjnie wzmacniane szczęki w szczypcach hydraulicznych NWS QuattroGripp bez trudu – i bez omsknięcia – przytrzymają obrabiany przedmiot. Ząbkowane i zwarte szczęki gwarantują zarówno pewność chwytu poprzez nie ześlizgiwanie się przedmiotu, jak i możliwość użytkowania w ograniczonej przestrzeni. Z kolei nowatorski mechanizm grzechotkowy „Drag and Drop” sprawia, że szczęki szybko i dokładnie dopasowują się do kształtu trzymanego przedmiotu. Szczypce hydrauliczne NWS QuattroGripp posiadają również specjalny chwytak do drutu lub gwoździ, który pomoże skutecznie przytrzymać nawet najdrobniejsze elementy.  Dodatkowo producent, dbając o komfort pracy, umieścił na ergonomicznie ukształtowanej rękojeści miękki winyl oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniem dłoni.

NWS – Nowoczesna technologia wspiera dobrą jakość

Firma NWS, w trosce o najwyższą jakość swoich narzędzi, wytwarza je jedynie w dwóch fabrykach znajdujących się na terenie Niemiec: w Solingen oraz w znanym z tradycji wytwarzania narzędzi ręcznych Steinbach-Hallenber. NWS należy do grupy przedsiębiorstw nowoczesnych – stosuje i dba o rozwój najnowszych technologii, większość procesów produkcyjnych została w pełni zautomatyzowana – wykonują je roboty. Warto również zwrócić uwagę, że z myślą o zadowoleniu i poczuciu komfortu użytkowników narzędzi ręcznych, firma NWS oferuje 5 letnią gwarancję na wszystkie swoje produkty. Łatwo psujące się, mało wytrzymałe narzędzia ręczne są zmorą każdego fachowca i majsterkowicza. Świetnym rozwiązaniem w tym wypadku będą kombinerki, obcinaczki i szczypce hydrauliczne firmy NWS. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wymagające niewielkiego nakładu siły fizycznej przy zachowaniu dużej efektywności działania – po prostu ergonomiczne narzędzia przyszłości!

Obcinaczki boczne FantasticoPlus marki NWS, promocyjna cena netto od 97,00 zł

Szczypce hydrauliczne QuattroGripp marki NWS, promocyjna cena netto od 73,00 zł

Leave a Reply