Inteligentne rozwiązania do nowoczesnych łazienek

Marzymy, by przestrzeń wokół nas była elegancka, spójna i uporządkowana. Poddajemy się jednak łatwo dyktaturze przedmiotów. Półki w naszych łazienkach uginają się pod dziesiątkami tajemniczych buteleczek i tubek, a nieliczne szafki przepełnione akcesoriami nie domykają się. Nic w tym dziwnego – w dzisiejszych czasach coraz więcej rzeczy uznajemy za niezbędne, a nasze mieszkania nie stają się przecież większe. Na dodatek nasza łazienka musi sprostać wielu zadaniom – jest pokojem kąpielowym, pralnią i składzikiem, bywa także suszarnią i domowym salonem kosmetycznym. Pozornie niemożliwe wydaje się pogodzenie stylistycznego minimalizmu z coraz większą liczbą przedmiotów.

A jednak jest rozwiązanie!

Kolekcja SMART marki Cersanit to system mądrze zaprojektowanych rozwiązań do łazienek, który odpowiada na wyzwania naszych czasów; zaspokaja apetyt na minimalizm, nie zmuszając nas do drastycznego ograniczenia ilości rzeczy w łazience. Najlepsze rozwiązania wymagają od projektantów sprytu i wyobraźni, a dla użytkowników wydają się być niezastąpione już po krótkim czasie korzystania z nich. Taka właśnie jest kolekcja SMART – przemyślane w najdrobniejszych szczegółach elementy zachwycają wygodą użytkowania i funkcjonalnością. Okazuje się, że tylko tyle, ale i aż tyle potrzebne jest, aby łazienka spełniała tak sprzeczne wymagania.

aranzacja lazienek

Kolekcja SMART marki Cersanit

SMART to pełna gama rozwiązań, które pomogą stworzyć przyjazną i wygodną łazienkę. Skandynawska, stonowana kolorystyka mebli SMART jest jednocześnie uniwersalna i elegancka. Można wybrać między nieskazitelną bielą, a szlachetną szarością frontów, które ładnie korespondują z obudową w kolorze jasnego jesionu. Kolekcja SMART dzięki przemyślanej, kolorystyce i nowoczesnym formom doskonale będzie wyglądać w wielu stylistycznych konfiguracjach. Wszystkie meble z kolekcji SMART wyposażono w wygodny system „PUSH” – rozwiązanie pozwalające jednym delikatnym ruchem otworzyć drzwiczki, czy szufladę.

wyposazenie lazienki

Kolekcja SMART marki Cersanit

Kolekcja SMART składa się między innymi z:

  • Komfortowej wanny z meblową obudową skrywającą trzy wygodne, podręczne i poręczne szafki oraz schowek na rzadziej używane przedmiot;
  • Innowacyjnego, mobilnego lustra, które pozwala na wygodne zbliżanie i oddalanie tafli;
  • Słupka z pomysłowym i praktycznym układem półek, pozwalającym na przechowywanie mopa z wiaderkiem;
  • Wiszącej szafki ze szklanymi półkami i funkcjonalnym systemem przegródek;
  • Szafek podumywalkowych wyposażonych w przepastne szuflady. Do wyboru również najmniejsza szafka z miejscem na papier toaletowy i szczotkę WC, która doskonale sprawdzi się w toaletach;
  • Mobilnego niedużego kontenerka, który może być schowkiem, siedziskiem i koszem na pranie.
szafki lazienkowe

Kolekcja SMART marki Cersanit

 

One Response

  1. Teodoro Emeryto 27 października 2014

Leave a Reply