Interesujący design w interesującym miejscu

Wyjątkowe meble powinny być eksponowane w miejscu z pomysłem, gdzie przyjemnie jest zajrzeć, gdzie znajdują się piękne meble i interesujące dodatki, gdzie zawsze można spotkać miłe, ciekawe i pomocne osoby. Taki właśnie jest showroom Art of Home przy ul. Kolejowej 47 w Warszawie, w którym można znaleźć meble i dodatki między innymi od New Mono Design.

Design to pojęcie, które w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Myśląc o swoim mieszkaniu, czy miejscu pracy, zaczynamy wyobrażać sobie przestrzeń nie tylko funkcjonalną i komfortową, ale także piękną, która odzwierciedli nasz temperament. Wystrój a także dobór mebli i dodatków zyskuje na znaczeniu. Pragniemy zindywidualizować wnętrze, w którym żyjemy, nadać mu wyjątkowy charakter, przelać fragment siebie. Jednak nie jest to proste zadanie. Łatwo można wpaść przy tym w szablonowość i banalność, dlatego rozpoczynając swoją podróż w świecie designu, warto skorzystać z rad specjalistów.

meble1Art of Home

Art of Home to przede wszystkim przestrzeń łącząca w sobie wiele pomysłów i będąca idealnym miejscem do zaprezentowania swoich prac przez młodych projektantów. Wchodząc tam czuje się artystyczną rękę właścicielki – Agnieszki Żyły – która projektuje wnętrza. Przede wszystkim uwagę przykuwa ciekawe wykorzystanie przestrzeni i podział showroomu na dwa poziomy dzięki fantazyjnej antresoli. Motyw przewodni stanowi drewno, które idealnie wpisuje się w nowoczesny, inspirowany loftem, ale ciepły charakter całości. Pewnego rodzaju smaczkiem jest natynkowa instalacja elektryczna, tworząca kompozycję z kolorowych kabli, dodająca wnętrzu lekko przemysłowy charakter.

meble3W Art of Home każdy jest mile widziany, bo to miejsce otwarte na ludzi kochających dobry design. Można wejść, dotknąć prezentowanych tam projektów, a także porozmawiać z właścicielką, która chętnie opowie o meblach i dodatkach znajdujących się w showroomie. Nic nie jest tu przypadkowe, Agnieszka starannie dobiera każdy wyeksponowany przedmiot:

Art of Home w zamyśle ma być otwartym, klimatycznym miejscem pracy twórczej, gdzie wspólnie z klientami projektujemy ich wnętrza mieszkalne oraz dobieramy meble i dodatki. Poza tym tutaj klienci mogą spotkać się przy kawie nie tylko z architektem, ale także z projektantem, którego prace mu się podobają – powiedziała Agnieszka Żyła, właścicielka Art of Home.

meble21Art Of Home mieści się przy ul. Kolejowej 47 w Warszawie, można tam obejrzeć meble oraz dodatki od New Mono Design.

Leave a Reply