Jak farbować przedłużone włosy?

Niezależnie od tego czy jesteśmy blondynkami, brunetkami, szatynkami, czy nasze włosy mają naturalny kolor miedziany, możemy decydować nie tylko o długości naszych włosów, ale także o ich barwie.

Wiele osób myślących o przedłużeniu włosów zastanawia się w jaki sposób dobrać idealny odcień kosmyków do przedłużania, aby idealnie pasowały do naturalnego koloru oraz czy można koloryzować doczepione pasma włosów, tak aby wyglądały jak nasze własne lub wręcz przeciwnie, żeby metamorfoza, na którą się decydujemy była całkowitą odmianą. Ekspert Racoon Polska, lidera w przedłużaniu włosów, przybliży nam zagadnienie koloryzacji włosów przedłużonych.

Ruda Racoon

Należy wiedzieć, że włosy naturalne przygotowane do przedłużania, zostały poddane koloryzacji dzięki czemu występują w szerokiej palecie barw, z której stylista będzie potrafił dobrać odpowiedni odcień dla każdej klientki już podczas konsultacji poprzedzającej zabieg. Mieszając pasma włosów w różnych kolorach wprawiony stylista będzie w stanie idealnie dopasować odcień do włosów każdej kobiety. Przedłużanie włosów może być okazją do odmiany wizerunku także pod względem koloru. Po przedłużeniu włosom można nadać zupełnie nowy kolor poprzez zabieg koloryzacji lub poddać je tonizacji, która lekko zmieni odcień naszych włosów. Jednak, aby osiągnąć zadawalający efekt, lepiej nie robić tego samodzielnie w domu, lecz oddać się w ręce doświadczonego stylisty.

blondynka Racoon

Korzystając z pomocy specjalisty, możemy być pewne, że nasze przedłużone włosy niezależnie od ich pochodzenia, będą wyglądały pięknie i naturalnie, a ich odcień idealnie dobrany nie będzie różnił się od naszej dotychczasowej barwy. Chyba, że postawimy na całkowitą zmianę wizerunku i zdecydujemy się na nowy kolor naszej fryzury.

Leave a Reply