Kawa czy herbata? Kubek czy filiżanka?

Zielona herbata dla dbających o dietę czy esencjonalna kawa dla spragnionych pobudzenia nie musi się wiązać ze spóźnieniem do pracy. Parzymy w domu, konsumujemy stojąc na światłach. Proste, praktyczne, ekonomiczne.

  • Kubek termiczny wykonany z ekologicznego tworzywa sztucznego.

Nie przebarwia się i nie przejmuje zapachów. Izoluje temperaturę przechowywanego w nim napoju dzięki systemowi podwójnych ścianek. Posiada szczelne zamknięcie oraz gumową podstawę, która stanowi powierzchnię antypoślizgową. Materiał, z którego został wykonany jest bezpieczny dla środowiska i użytkownika. Umieszczony na nim napis jest dodatkową manifestacją sprzeciwu przeciw używaniu jednorazowych naczyń.

kubek termiczny

Aladdin, 49.90zł

  • W ciągu dnia pracy doskonale sprawdza się szybkie, filigranowe espresso.

Dodaje energii i nie absorbuje podczas przygotowania. Komplet czterech, wielokolorowych kubeczków do espresso. Stylizacja retro oraz intensywne barwy nadają im wyjątkowego charakteru.

kubki

Sagaform, 59.90zł

  • Jeśli latte to tylko w odpowiednim, wysokim kubku, w sam raz na olbrzymią ilość mlecznej piany…

Zestaw do kawy latte, projektu Pernille Vea. Dekorowany ręcznie malowanym wzorem surowych, czarnych linii. Kubki posiadają bardzo dobre właściwości izolacyjne. Utrzymują przez długi czas temperaturę napoju, nie nagrzewając zewnętrznych ścianek. Zestaw składa się z czterech kubków, łyżeczek oraz talerzyków.

kawa latte

Mebel, 546zł

  • Na niektórych kawa to nie tylko napój, ale i rytuał.

Nie jest przygotowywana i pita w pośpiechu, lecz celebrowana. Przerwa w pracy to rzecz warta kawy w najbardziej wykwintnym wydaniu.  Filiżanka i spodek do cappuccino to prosty, minimalistyczny design i połączenie dwóch materiałów – stali oraz porcelany.

filizanka

Blomus, 99zł

  • Chcąc napić się aromatycznego naparu, dobrze jest nie natykać się na pływające w nim liście.

Dlatego też herbata liściasta potrzebuje odpowiedniego sprzętu. Zestaw do parzenia herbaty liściastej: Stalowe sitko w komplecie z malutką ceramiczną miseczką.

parzenie herbaty

Sagaform, 37.90zł

  • Słodko-gorzka gorąca czekolada, esencjonalna i gęsta, serwowana w uroczym kubku w ptaszki, przyniesie ukojenie po ciężkim dniu.

Niebieski porcelanowy kubek z wdzięcznym motywem ptasim. Poręczny dzięki sporemu uszku.

kubek herbaty

Isac, 49zł

Wszystko, co potrzebujesz do kawy i herbaty znajdziesz w sklepie internetowymMyin.pl.

Leave a Reply