Kolorowe akcesoria kuchenne: kuchenni pomocnicy na święta

Magiczny czas świąt zbliża się wielkimi krokami. To ważny okres w życiu każdej rodziny, bo to właśnie wtedy zasiadamy przy wspólnym stole i cieszymy się obecnością najbliższych. Nieodzownym elementem świąt są również tradycyjne wigilijne potrawy, ale aby cieszyć się ich smakiem, trzeba je najpierw przygotować. Z pomocą w tym wyzwaniu przyjdą nam akcesoria marki Tefal z linii Fresh Kitchen oraz rozdrabniacz Tefal 5 sec Chopper.

W przygotowaniu świątecznych dań nieodzownym pomocnikiem jest Tefal 5 sec Chopper, czyli manualny rozdrabniacz ręczny, siekający żywność w zaledwie 5 sekund. Teraz szybko posiekasz warzywa na sałatkę, gdyż każde pociągnięcie linki powoduje 7 obrotów ostrza. Skuteczne rozdrabnianie zagwarantują Ci dwa niezależne ostrza. Dzięki nim szatkowanie jest szybsze niż przy pomocy noża. Dodatkowo chopper umożliwia siekanie progresywne – im mocniejsze pociągnięcia rączki, tym drobniej posiekane składniki. Idealne rozwiązanie przy siekaniu „problematycznych” składników takich jak cebula czy czosnek, które przecież dodajemy do wielu potraw świątecznych, takich jak pierogi, bigos czy mięsa.

akcesoria kuchenne rozdrabniacz

Tefal 5 sec Chopper

Przy przygotowaniu świątecznych potraw liczy się także wydajność – zwykle mamy niewiele czasu na przygotowanie wielu dań, przystrojenie domu i zapakowanie prezentów, stąd każda minuta jest na wagę złota. Rozdrabniacz doskonale poradzi sobie z siekaniem twardych orzechów i czekolady do wigilijnych ciast. Wszystko bez konieczności podłączenia do prądu! Ponadto chopper jest bardziej kompaktowy niż blender elektryczny; posiada także pojemnik z antypoślizgową podstawą, dzięki czemu misa nie przesuwa się, a siekanie nie sprawia żadnych problemów.

Podczas świątecznych przygotowań nie może również zabraknąć kuchennych akcesoriów. W kolorowej linii Tefal Fresh Kitchen znajdziesz wielofunkcyjne produkty o wyjątkowym wzornictwie, bardzo komfortowe w użyciu. Seria gadżetów i noży ożywi niejedną kuchnię i sprawi, że świąteczne pichcenie przyniesie jeszcze więcej radości. Obieraczki i skrobaczki wyposażone w antypoślizgowy uchwyt zachwycają łatwością użytkowania – dzięki nim w mgnieniu oka obierzesz marchewki czy ziemniaki potrzebne do przyrządzenia klasycznej sałatki jarzynowej. Jeśli w kuchni pomagają Ci dzieci, to na pewno przyda się krajalnica do dzielenia jabłek na cząstki. Wspólnie, przy jej użyciu, przygotujecie szybko smaczną i zdrową przekąskę – idealną do schrupania podczas przerwy w dekorowaniu pierniczków.

akcesoria kuchenne kolorowe

Tefal Fresh Kitchen

Linia Fresh Kitchen zawiera min. noże kuchenne z osłonką w komplecie, tak aby nikt z domowników się nie pokaleczył. Fresh Kitchen to także gadżety które pomogą nam w dekoracji świątecznych potraw, takie jak drylownica, zester, nóż do awokado czy przyrząd do robienia kulek z melona.

Tefal 5 sec chopper 500 ml 8499pln

Tefal 5 sec chopper 500 ml - 84,99 pln

Tefal Krajalnica do jabłek 3199pln

Tefal Krajalnica do jabłek - 31,99 pln

Tefal Nóż do chleba z powłoką nieprzywierającą 5399pln

Tefal Nóż do chleba z powłoką nieprzywierającą - 53,99 pln

Tefal Obieraczka Julienne 1949pln

Tefal Obieraczka Julienne - 19,49 pln

Tefal Pojmnik do przechowywania pomidora 1422pln

Tefal Pojmnik do przechowywania pomidora - 14,22 pln

Tefal Wykrojnik do avokado 2799pln

Tefal Wykrojnik do avokado - 27,99 pln

Leave a Reply