28 wielofunkcyjnych naczyń kuchennych

Stało się! Gotowanie w wymiarze profesjonalnym na dobre zagościło w naszych domach. Już nie tylko rodzime potrawy, ale również wyszukane smaki wszystkich kuchni świata pojawiają się codziennie na stołach Polaków. Kochamy poznawać, eksperymentować i kreować! A wielofunkcyjne naczynia Cooking Elements firmy Villeroy & Boch pogłębią tę kulinarną fascynację. Spróbuj!

Cooking Elements: 28 elementów w służbie różnorodności!

Zapraszamy do kuchni. Tutaj czerpie się przyjemność z kulinarnego tworzenia, tutaj obdarowuje się najbliższych smakami pełnymi miłości. Z Cooking Elements przygotujesz ich wiele!

naczynia 1

Cooking Elements firmy Villeroy & Boch

W najnowszej kolekcji firmy Villeroy & Boch znajduje się aż 28 naczyń – o różnych kształtach, głębokościach i wymiarach. Wszystko po to, aby sprostać każdemu (za)daniu! Francuskie kruche tarty i quiche przyrządzisz w płytkich, foremkach; angielski cottage pie i duszone mięsa – w głębokich. A do każdego rodzaju zapiekanek, włoskiej foccaci i frittaty oraz do słodkich ciast – polecamy naczynia o średniej wysokości: kwadratowe, prostokątne i okrągłe.

Na jedną, dwie, cztery a nawet sześć porcji – z Cooking Elements odmierzysz je z aptekarską precyzją! Co więcej, poszczególne elementy możesz łączyć ze sobą: płytkie posłużą, jako podstawki lub przykrywki dla głębszych; większe – pozwolą przygotować kąpiel wodną dla nowojorskiego sernika lub jajek zapiekanych z szynką i suszonymi pomidorami.

naczynia 2

Cooking Elements firmy Villeroy & Boch

Cooking Elements – dla oszczędności czasu i przestrzeni

Z piekarnika na stół, a ze stołu do lodówki lub zamrażarki. Taką drogę może przebyć każde z 28 naczyń Cooking Elements. Oczywiście pod warunkiem, że zostanie coś do przechowania! Z Villeroy & Boch nie tracisz czasu na wielokrotne przekładnie potraw i zmywanie stosów pojemników – dania przyrządzane w piekarniku możesz serwować w tej samej foremce. Wykonane z porcelany premium naczynia utrzymują ciepło potraw, a dostępne w kolekcji termoizolacyjne maty zabezpieczają blaty mebli przed działaniem wysokiej temperatury.

naczynia

Cooking Elements firmy Villeroy & Boch

Wszystkie elementy Cooking Elements są odporne na temperatury od -60o do 260o C, można je wkładać do lodówki i zamrażalnika. Ceramiczne i silikonowe pokrywki sprawią, że zapachy nie będą przenikać, a posiłki zachowają swoje naturalne właściwości. Abyśmy zawsze cieszyli się świeżym jedzeniem! I co ważne – z Cooking Elements oszczędzamy miejsce w kuchni: kolekcja została stworzona w taki sposób, by móc składować piętrowo poszczególne elementy. Niczym idealna układanka!

Leave a Reply