Kolorowe naczynia z powłoką ceramiczną

Szare i ponure kolory zastępujemy żywymi barwami, które cieszą oczy. Tym właśnie m.in. wyróżniają się naczynia z powłoką ceramiczną firmy Neoflam.

Nowa linia naczyń Eela utrzymana jest w kolorystyce lekkiego różu, zieleni, żółci i pomarańczy. Proste, ale efektywne wzornictwo ułatwia utrzymanie naczynia w czystości. A żaroodporne, zdejmowane uchwyty silikonowe dają wygodę i  komfort użytkowania.

naczynia 1

Naczynia Eela firmy Neoflam

Naczynia Eela wykonane są z odlewu aluminiowego z ceramiczną, nieprzywierającą powłoką Ecolon. Dno o grubości 5mm i solidna konstrukcja ścianek gwarantuje, że naczynie nie wybrzuszy się i nie odkształci podczas użytkowania. Poza tym Ecolon odznacza się bardzo dobrym przewodzeniem ciepła i umożliwia jego przenikanie do żywności na głębokość 3 cm.

naczynia 2

Naczynia Eela firmy Neoflam

Naczynia firmy Neoflam spełnią także oczekiwania tych wszystkich, którzy zwracają uwagę na zdrowe przygotowanie posiłków. Bezpieczeństwo użytkowania naczyń z powłoką ceramiczną Ecolon potwierdza świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny i atest TUV Rheinland LGA z Niemiec.

naczynia 3

Naczynia Eela firmy Neoflam

Naczynia z serii Eela to garnki (wymiary 20 i 24 cm), rondel (18 cm) i patelnie (20, 24, 26, 28 cm). Do garnków dołączona jest szklana bądź aluminiowa pokrywka.

naczynia 4

Naczynia Eela firmy Neoflam

naczynia 5

Naczynia Eela firmy Neoflam

Naczynia można kupić w punktach sprzedaży Neoflam bądź na stronie www.sklep.neoflam.pl

Leave a Reply