Pranie i suszenie w duchu eko

Pralki i suszarki Samsung AI Control maksymalnie ułatwiają użytkownikom codzienne dbanie o odzież, a przy tym ograniczają zużycie energii i wody. Teraz kupując jedno z tych urządzeń otrzymasz zwrot na konto nawet do 500 zł, a wybierając zestaw pralka i suszarka nawet do 1000 zł zwrotu na konto.

Teraz, dzięki linii połączonych ze sobą pralek i suszarek AI Control, codzienne pranie i suszenie może przybrać zupełnie nowy wymiar. Zyska na tym nasza garderoba, ale także portfel i środowisko naturalne.  O zaletach urządzeń Samsung przekonała się Ula Pedantula.

Idealna pralka do zadań specjalnych

„Od ponad dwóch lat na co dzień korzystam z pralki i suszarki AI Control i oszczędności widzę jak na dłoni. Pralka sama dostosowuje ilość detergentów i czas prania do stopnia zabrudzenia i ilości rzeczy, które do niej wkładam. Dzięki temu zużywa tylko tyle wody, ile w danym przypadku potrzebuje. To ekologiczne rozwiązanie, które jednocześnie ułatwia mi życie. Z kolei pojawienie się suszarki to była prawdziwa rewolucja: koniec z suszeniem prania w salonie, trwa ono znacznie krócej, a ja mam mniej prasowania. A najlepsze jest to, że pralka na podstawie swoich ustawień podpowiada suszarce jaki program suszenia zastosować: to sprzęt dba o ubrania, a ja mam temat z głowy!” – mówi Ula Pedantula.

Pranie i suszenie w wymiarze AI

Tajemnicą pralek i suszarek Samsung są inteligentne funkcje, dzięki którym pranie przebiega nie tylko szybciej i sprawniej, ale także bardziej ekologicznie. Program pranie optymalne w pralkach Samsung jest dostosowuje długość programu, ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy*. OptimalDry™ w suszarkach Samsung to z kolei system wyposażony w czujniki wilgoci, temperatury i poziomu zabrudzenia wymiennika ciepła, który na bieżąco dostosowuje czas suszenia chroniąc ubrania i oszczędzając energię elektryczną. Zwieńczeniem tych funkcji jest inteligentna współpraca urządzeń połączonych ze sobą za pomocą panelu AI Control. Dzięki niemu pralka, na podstawie wybranego programu prania, podpowiada suszarce odpowiedni program suszenia, a użytkownikowi pozostaje jedynie przełożenie ubrań z jednego bębna do drugiego. Funkcja Bez zagnieceń w suszarkach Samsung AI Control sprawi, że ubrania nie będą wymagały prasowania lub prasowanie ich będzie o wiele łatwiejsze.

Powierzając ubrania inteligentnym pralkom i suszarkom Samsung nie tylko oszczędzamy czas i energię elektryczną, ale także zapewniamy naszym ulubionym rzeczom bezpieczną pielęgnację. Odpowiednio dbając o ubrania wydłużymy im życie i ograniczymy kupowanie nowych, a zatem dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska naturalnego.

Leave a Reply