Komfortowe meble do małej i dużej łazienki

Meble łazienkowe poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, unikatowej formy oraz wysokiej jakości materiałów stają się nie tylko miejscem do przechowywania akcesoriów, ale wpływają na wygląd łazienki. Elastyczne i funkcjonalne, spełniające wysokie standardy wzornictwa kolekcje mebli Duravit idealnie podkreślą charakter każdego pomieszczenia łazienkowego.

Charakteryzujące się perfekcyjnym połączeniem materiału i formy, często pozbawione zbędnych elementów, a jednocześnie zachwycające szczegółami wykończenia meble łazienkowe Duravit to więcej aniżeli dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Stają się doskonałym tłem dla ceramiki i armatury łazienkowej. Umożliwiają kreowanie indywidualnych przestrzeni łazienkowych.

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 12

Meble z kolekcji Darling New od Duravit

Nowe, innowacyjne technologie

Spełniając wymagania dotyczące najwyższych standardów wzornictwa w łazience, Duravit zaproponował innowacyjną metodę – „c-bonded”. W wyniku złożonego procesu umywalka meblowa w niemal niezauważalny, doskonały sposób łączy się z szafką podumywalkową, tworząc spójną całość. Krawędź umywalki zostaje ukryta i zredukowana do cienkiego rantu łączącego gładką ceramikę z naturalną strukturą drewna, z którego wykonana została szafka. Walorom estetycznym towarzyszy wysoki komfort użytkowania. Do produkcji umywalki wykorzystano unikatowy materiał, jakim jest DuraCeram®, szczególnie odporny na zużycie. Bezrantowe powierzchnie są łatwe w utrzymaniu czystości. Z kolei obszerne półki po obu stronach umywalki, służące odkładaniu akcesoriów, stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie.

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 13

Meble z kolekcji Darling New od Duravit

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 14

Meble z kolekcji Darling New od Duravit

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 15

Meble z kolekcji Darling New od Duravit

Technologię „c-bonded” zastosowano w kolekcji mebli Darling New oraz L-Cube a od tego roku również w serii mebli Vero. Innowacyjnym rozwiązaniem, umożliwiającym otwieranie bezuchwytowych szuflad, jest system Tip-on. Nowa metoda, która sprawia, że szuflady otwierają się lub zamykają pod wpływem lekkiego nacisku, pozwala na tworzenie jednolitej, harmonijnej całości. Technologia Tip-on została wdrożona w programie meblowym L-Cube Duravit.

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 7

Meble z kolekcji Vero od Duravit

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 8

Meble z kolekcji Vero od Duravit

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 9

Meble z kolekcji Vero od Duravit

Surowość formy, uniwersalność designu

Zaprojektowane z największą dbałością o szczegóły, odpowiadające wymaganiom estetycznym i funkcjonalnym programy meblowe Duravit spełniają najwyższe standardy wzornicze. Poza zapewnieniem miejsca do przechowywania wnoszą dodatkową wartość. Łazienka staje się miejscem komfortowym, sprzyjającym odprężeniu. Wprowadzająca organiczne formy oraz naturalne materiały kolekcja mebli Cape Cod, zaprojektowana przez Philippe Starck’a, sprawia, że rozmywa się granica pomiędzy przestrzenią wewnętrzną a zewnętrzną. Meble wyróżniające się perfekcyjnym połączeniem materiałów i formy, łączą w sobie oryginalność oraz nowoczesność. Niezwykle efektowne zestawienie detali wykonanych z chromu z materiałami wykończonymi lakierem na wysoki połysk wprowadza do wnętrza elegancję. Zastosowane w szafkach podumywalkowych rozwiązania sprawiają, że miejsca do przechowywania akcesoriów łazienkowych znajdują się nie tylko za zamykanymi drzwiczkami, ale także po obu stronach szafki.

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 10

Kolekcja mebli Cape Cod od Duravit

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 11

Kolekcja mebli Cape Cod od Duravit

Twórcze zagospodarowanie przestrzeni łazienkowej zapewni kolekcja L-Cube. Praktyczne półki różniące się między sobą długością i podziałem przegródek mocowane mogą być zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym. Połączenie elementów otwartych i zamkniętych sprawia, że dla każdego pomieszczenia można stworzyć indywidualną aranżację.

Seria wyróżnia się prostymi frontami, bez dodatkowych elementów ozdobnych. Formy dekoracyjne stanowią odstępy między półkami i szafkami oraz podziały frontów. Utrzymanie porządku zapewniają wnętrza szuflad w odcieniu głębokiej czerni wyposażone w wysokiej jakości przegrody. Program meblowy L-Cube obejmuje, poza szufladami, meble stojące oraz wiszące. Uwagę nowoczesnym zredukowanym wykończeniem zwracają nóżki, dające stabilne podparcie meblom. Mogą być one montowane opcjonalnie po obu stronach frontu lub frontu i tyłu szafki.

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 6

Szafka z kolekcji L-Cube od Duravit

Dużo miejsca do przechowywania oferują szafki z kolekcji Ketho. Wyróżniająca się ascetyczną formą seria sprawdzi się w każdej łazience urządzonej w stylu nowoczesnym. Na uwagę zasługują ergonomiczne uchwyty oraz przemyślana funkcjonalność, sprawiająca, że zyskujemy wiele miejsca na akcesoria łazienkowe.

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 2

Szafka z kolekcji Ketho od Duravit

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 3

Szafka z kolekcji Ketho od Duravit

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 4

Szafka z kolekcji Ketho od Duravit

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 5

Szafka z kolekcji Ketho od Duravit

Przechowywanie w małej łazience

Utrzymanie porządku w małej łazience zapewni zastosowanie mebli z kolekcji X-Large. Kolekcja znajdzie uznanie wszędzie tam, gdzie ceni się przytulność, jakość i praktyczność. Dużo miejsca na przechowywanie zapewniają konsole, szafki podumywalkowe, szafki wysokie, kontenerek oraz szafka z lustrem zaprojektowane z dbałością o nowoczesny, elegancki wygląd. Super płaskie konsole, w których dolna płyta została całkowicie przesunięta do tyłu, sprawiają wrażenie zawieszenia w powietrzu, nadając wnętrzom lekkości. Z kolei o wrażenia estetyczne szafek umywalkowych zadbano, stosując szczeliny między blatem a szafką oraz dzięki wąskim, aluminiowym uchwytom. Możliwość wyboru pomiędzy różnymi szerokościami szafek oraz ich dwoma głębokościami sprawia, że dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do oczekiwań i możliwości aranżacyjnych jest niezwykle proste, dodatkowo producent udziela na meble 5 lat gwarancji.

meble lazienkowe do nowoczesnej lazienki 1

Meble z kolekcji X-Large od Duravit

Leave a Reply