Kolorowe i funkcjonalne szafki podumywalkowe

Oto pięć szafek podumywalkowych, które dzięki nowoczesnej stylistyce i modnym kolorom pasują do wielu wnętrz.

Szafka podumywalkowa z kolekcji Amsterdam

Kolekcja mebli Amsterdam dostępna jest w pięciu kolorach: bordo, fiolet, antracyt, legno ciemne i w bieli. Szafka podumywalkowa ma dwie pojemne szuflady, jej wysokość to 44 cm, głębokość wynosi 49,5 cm, a szerokość 60 cm. Do szafki dopasować można trzy rodzaje umywalek, a także lustro o takiej samej szerokości, z szafką. Meble z kolekcji Amsterdam mają mechanizmy hamujące przy domykaniu.

szafka amsterdam

Szafka z kolekcji Amsterdam, fot. Aquaform

Szafka podumwalkowa z kolekcji Ancona

Kolekcja Ancona to designerski pomysł do nowoczesnej łazienki. Pod umywalką znajduje się szeroka konsola, która służy jako obudowa umywalki i półka jednocześnie. Pod nią umieszczona może być szafka z dwiema szufladami. Zestaw tworzy bardzo ciekawą aranżację w duchu najnowszych trendów. Zestaw dostępny jest w kolorze legno ciemne. Wymiary konsoli to 120 x 50 x 17 cm. Do konsoli można dokupić jedną z dwóch umywalek. 60- lub 53-centymetrową. Meble mają płaskie powierzchnie, co ułatwia utrzymywanie czystości, mają również ergonomiczne uchwyty i są już zmontowane.

szafka ancona

Szafka z kolekcji Ancona, fot. Aquaform

Szafka podumywalkowa z kolekcji Carmen

Kolekcja białych mebli Carmen to propozycja dla miłośników minimalizmu i świeżości. Gładkie meble łatwo utrzymać w czystości. Szafka podumywalkowa łączy się z asymetryczną umywalką, która tworzy jedność z białym blatem. Wymiary tej oryginalnej umywalki to: 90 cm szerokości, w połączeniu z szafką ma 55 cm wysokości i 49 cm głębokości. Dzięki asymetrycznej budowie zestawu, dodatkowa szafka pod blatem pomieści więcej przyborów toaletowych, ręczniki i środki czystości, które przechowujemy w łazience. Drzwi mebli można zamontować tak, aby otwierały się na prawą lub lewą stronę.

carmen szafka

Szafka z kolekcji Carmen, fot. Aquaform

Szafka podumywalkowa z kolekcji Decora

Meble Decora to proste w formie, klasyczne meble w kolorach: bordo, fiolet, legno ciemne, antracyt i biel. Pojemna szafka podumywalkowa dostępna jest w trzech rozmiarach: 70, 90 i 120 cm szerokości. Wysokość samej szafki to 44 cm, a wysokość umywalki to 10 cm. W zestawie są również lustra, o szerokościach dopasowanych odpowiednio do szafki i umywalki. Meble Decora w kolorach bordo, fiolet i antracyt wykonane są w nowoczesnej technologii MDF + akryl i mają zwiększoną odporność na wilgoć. Płaskie powierzchnie łatwo wyczyścić, szafki mają ergonomiczne uchwyty i mechanizmy hamujące przy domykaniu drzwi.

decora szafka

Szafka z kolekcji Decora, fot. Aquaform

Szafka podumywalkowa z kolekcji Dallas

Bardzo praktyczna i funkcjonalna szafka podumywalkowa z serii Dallas dostępna jest aż w dziewięciu wariantach. Producent, firma Aquaform, proponuje również dziewięć umywalek o różnych wielkościach, odpowiadających szafce Dallas. Dostępne szerokości umywalek i dopasowanych do nich szafek to: 45, 50, 55, 60, 65, 75, 85, 95 i 105 cm. Im większy rozmiar, tym więcej możliwości układu szafek i szuflad pod umywalką. Kolekcja Dallas dostępna jest tylko w kolorze białym. Meble są gładkie i połyskujące, szafki mają ergonomiczne uchwyty.

dallas szafka

Szafka z kolekcji Dallas, fot. Aquaform

Ceny (brutto) szafek podumywalkowych i dedykowanych im umywalek wymienionych w tekście:

Szafka podumywalkowa z kolekcji Amsterdam: od 737 zł.
Dedykowane umywalki: od 491 zł.

Konsola podumywalkowa z kolekcji Ancona: 737 zł.
Dedykowane umywalki: od 368 zł

Szafka podumywalkowa z kolekcji Carmen: 614 zł.
Dedykowana umywalka: 614 zł.

Szafka podumywalkowa z kolekcji Decora: od 519 zł do 1033 zł.
Dedykowane umywalki: od 514 zł do 803 zł.

Szafka podumywalkowa z kolekcji Dallas: od 326 zł do 668 zł.
Dedykowane umywalki: od 97 zł do 385 zł.

Leave a Reply