Rubinowe mozaiki kamienno-szklane

Rubin to kamień o intensywnej, krwistej barwie – niegdyś bardziej popularny niż diament. Zachwyca energetycznym odcieniem i błyszczącą fakturą. Mozaika szklana w odcieniach rubinu to „biżuteria wnętrza”. Elegancki akcent aranżacyjny zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

mozaika kamienno szklana 1

Mozaika szklano-kamienna Marrakesh marki Ceramstic

Szkarłat i karmazyn to niesłychanie modne barwy wykorzystywane od lat w aranżacji wnętrz. Kolory te kojarzą się z luksusem, wytwornością i elegancją. Nadają przestrzeni charakteru i wyrazistości. W tonacji czerwieni i purpury utrzymana jest mozaika szklana Ruby marki Ceramstic. Jest to kwintesencja elegancji i dobrego smaku. Drobne szkiełka mozaiki przypominają błyszczące kryształy Rubinu, które dodadzą wnętrzu prestiżu i szyku. Kolekcja Ruby idealnie komponuje się z jasnymi i delikatnymi barwami. Pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych jak i do tych tradycyjnych i klasycznych.

mozaika kamienno szklana 2

Mozaika szklana Ruby marki Ceramstic

Kolejną modną propozycją od marki Ceramstic jest mozaika szklano-kamienna Marrakesh. Dekoracja składa się z nieregularnie rozmieszczonych elementów w czterech kolorach. Połączenie niewielkich kamiennych i szklanych kosteczek w odcieniach czerwieni, różu, brązu oraz beżu-tworzy interesującą całość. Wyrazista barwa mozaiki może stać się kontrastowym elementem na tle modnych szarości i odcieni betonu.

mozaika kamienno szklana 3

Mozaika szklano-kamienna Marrakesh marki Ceramstic

Mozaika to niezwykle piękny ale i przede wszystkim praktyczny element dekoracyjny wnętrza. Różnorodne kosteczki na bazie elastycznej siatki, bez problemu można dowolnie formować i układać w nawet najbardziej nieregularnych i nierównych powierzchniach. Jest to zatem idealne rozwiązanie do łazienki, dzięki której można podzielić przestrzeń wnętrza na różne strefy. Mozaiką szklaną w piękny sposób można obudować owalną wannę, łuki, wnęki czy ukryć krzywizny na ścianach.

Dossie produktów:
Mozaika szklano-kamienna Ruby, 30x30cm-92zł/szt.
Mozaika szklano-kamienna Marrakech, 30x30cm-60zł/szt.

Leave a Reply