Kolory w łazience: farby do łazienek w stonowanych barwach

Cisza, spokój, relaks, odprężenie – taki nastrój może zapanować w każdej łazience dzięki odpowiedniej aranżacji kolorystycznej. Stonowane barwy w odcieniach morza, piasku czy zachodzącego słońca stworzą w domowym zaciszu atmosferę niczym w luksusowym spa. Dzięki farbom Beckers Designer Kitchen & Bathroom przeznaczonym do malowania m.in. łazienki, będzie się można cieszyć pięknym wykończeniem tego pomieszczenia przez długi czas. Stworzona w specjalnej technologii farba tworzy powłokę przepuszczającą parę wodną, co zapewnia oddychanie ścian i zapobiega działaniu wilgoci oraz powstawaniu grzybów pleśniowych.

lazienka w pastelowych kolorach 1

fot. Beckers

Poranna wizyta w odpowiednio zaaranżowanej łazience sprawi, że szybko rozbudzimy się ze snu i wprowadzi nas w dobre samopoczucie. Pomoże w tym z pewnością wystrój wnętrza utrzymany w kolorystyce bezchmurnego nieba. Uzupełnijmy go elementami w barwach kojarzących się ze słońcem, a każdy nowy dzień będzie można rozpocząć w prawdziwie pogodnym nastroju. Zastosowana w farbach Beckers Designer Kitchen & Bathroom nowoczesna kompozycja pigmentów zwiększa trwałość kolorów i utrzymuje ich poziom nasycenia, więc pięknym efektem estetycznym będziemy mogli cieszyć się przez długi czas.

lazienka w kolorze szarym

fot. Beckers

Dla wyciszenia emocji i nabrania dystansu w ciągu dnia dobrze zrobi chwila spędzona w jasnej i przestronnej łazience. Dobre samopoczucie nie zostanie zakłócone myślami o problemach z utrzymaniem czystości – dzięki najwyższej klasie odporności na szorowanie na mokro, usuwanie plam z farb z linii Kitchen & Bathroom stanie się prawdziwą przyjemnością. Środki hydrofobizujące i oleofobowe zawarte w farbie zapewniają ograniczone wnikanie zabrudzeń, więc pokryte nimi powierzchnie wyczyścimy bez żadnych problemów.

lazienka bezowa

fot. Beckers

Wieczorne kąpiele w subtelnie urządzonych wnętrzach sprzyjają z kolei rozluźnieniu i  wyciszeniu się przed nocą. Delikatność beżu i jego ciepła barwa sprawiają, że wnętrze staje się bardzo przytulne, pozwalając poczuć się niczym pod miękką puchową kołdrą. Aby jednak pomieszczenie nie było zbyt  monotonne, warto połączyć neutralne kolory z wyraźniejszym akcentem. Jako inspiracja posłuży tu z pewnością paleta barw Beckers Designer Kitchen & Bathroom. Na przykład brązy takie jak Hot Cocoa czy Morning Coffee dodadzą pomieszczeniu elegancji i stylowego charakteru.

Leave a Reply