Kompleksowa ochrona powierzchni

Na początku sezonu wiosenno-letniego marka emsal, znana z produktów do pielęgnacji podłóg oraz mebli, wzbogaciła swój asortyment o dwa nowe preparaty: do czyszczenia powierzchni z kamienia oraz do mebli ogrodowych. Oba produkty zawierają unikalną formułę PROtec, dzięki której czyszczone powierzchnie są idealnie zabezpieczone przed wilgocią.

Emsal Drewno ogrodowe to unikalny na rynku polskim preparat do czyszczenia i pielęgnacji drewnianych mebli ogrodowych. Rekomendowany do czyszczenia powierzchni z 9 rodzajów drewna tj. teakowego, bankgkirai, akacjowego, daglezjowego, merbau, eukaliptusowego, sosnowego, modrzewiowego i z drzewa robinii. Regularnie stosowany przedłuża żywotność mebli oraz podłóg drewnianych jednocześnie odświeżając ich kolor, impregnując je i zabezpieczając przed odbarwieniami spowodowanymi przez promienie słoneczne UV i opady atmosferyczne. Nierozcieńczony preparat nadaje się idealnie do pierwszych wiosennych prac. Do bieżącego czyszczenia mebli zalecamy stosowanie rozcieńczonego produktu (3 zakrętki na 1 l wody).

emsal drewno ogrodowe

(Preparat do czyszczenia mebli ogrodowych firmy Emsal)

Emsal Kamień to preparat do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich powierzchni kamiennych takich jak: terakota, marmur, lastryko, łupek, granit oraz do płytek ceramicznych o wysokim połysku. Idealny do czyszczenia powierzchni wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń: parapetów, podłóg, tarasów, balkonów, schodów. Idealny do czyszczenia nagrobków. Formuła PROtec sprawia, że czyszczone powierzchnie są zaimpregnowane przed plamami z wody i oleju. Preparat nie pozostawia smug ani warstw.

Rekomendowane ceny detaliczne:
– Emsal Drewno ogrodowe- 9,19zł/1000 ml
– Emsal Kamień- 9,69zł/750 ml

Leave a Reply