Młynarskie trendy na kuchennym stole

W tym roku projektanci są zgodni. Osoby, które latem chcą być modne, powinny w doborze kolorów postawić na pastelową miętę, soczystą pomarańczę, biel od stóp do głów lub wyrazistą żółć. Na wybiegach królowały również pasy. To znak, że styl marynarski na powrót święci swój triumf. Co ciekawe, nie tylko w naszych szafach.

Ahoj, kapitanie!

O tym, że w stylu marynarskim przewodnimi kolorami są biały, granatowy i czarny nie trzeba nikomu przypominać. Czasem, kolory te zestawia się także ze złotem i miedzią.

Trend marynarski odnajdziemy, na przykład, w dekoracji fasonu Quebec „Ćmielowa”, która idealnie wkomponuje się w aurę pomieszczenia urządzonego w tym stylu. Bańczaste, a zarazem łagodne kształty filiżanek i imbryków połączone z lekkimi dekoracjami to styl marynarski w eleganckim, pięknym wydaniu.

zestaw kawowy 2

Fot. Serwis porcelanowy Quebec Clock Black, „Ćmielów”

Zachowajmy umiar

Pamiętajmy jednak, że na naszą aranżację niekoniecznie muszą składać się same pasy. Dekorujmy z umiarem. Czasem warto zrezygnować z pasów na rzecz jednolitego obrusu bądź serwetek i dopiero na nich postawić pasiastą lub śnieżnobiałą porcelanę. Wówczas możemy sięgnąć po serwis innej polskiej marki – Kroplę „Chodzieży”, która nie tylko nazwą, ale przede wszystkim oryginalnym kształtem kropli wody nawiąże do marynarskiego ducha.

zestaw kawowy 1

Fot. Serwis porcelanowy Kropla „Chodzież”

Leave a Reply