Moc zaklęta w litym drewnie

Subtelne detale i piękno drewna o wyrazistym rysunku słojów – dzięki meblom z litego drewna dębowego  stworzymy wnętrze z pozytywnymi wibracjami, efektowne oraz niezwykle przytulne. Jest to kolekcja dla osób ceniących wartość designu, bez kompromisu pod względem…

Nowoczesność z respektem dla natury

W meblach z kolekcji K5 odnajdziemy prostotę formy i wyszukane detale – delikatne fale na czołach szuflad i frontach wybranych drzwi, urzekające piękno i moc litego drewna oraz nowoczesne rozwiązania zwiększające komfort użytkowania. Powstałe z drewna dębu meble dzięki swojej miodowej barwie i wyważonym proporcjom urzekają spokojną elegancją.

k5 klose b 001

(Meble z kolekcji K5 firmy Klose)

Naturalne piękno drewna o wyrazistym rysunku słojów podkreśla zastosowana technika wykończenia. Wystarczy dotknąć mebla by poczuć, że ma się do czynienia ze szlachetną materią. W przypadku wysokich kredensów i witryn – intrygująca forma narożnych przeszkleń przełamuje podziały wyznaczone przez siatkę drzwiczek i szuflad nadając meblom lekkości. Energooszczędne podświetlenie szklanych półek sprawia, iż prezentowane w witrynach kolekcje ozdobnego szkła lub porcelany nawet w mroczne, zimowe wieczory będą odpowiednio wyeksponowane.

k5 klose b 002

(Meble z kolekcji K5 firmy Klose)

Ciepła, delikatna barwa światła dodatkowo pomoże stworzyć w pokoju pozytywny klimat – nastrój sprzyjający odprężeniu.Wszystko co potrzebne do nakrycia stołu znajdzie swoje miejsce w praktycznych, a przy tym eleganckich kredensach, solidne półki z masywu, wytrzymałe szuflady – nawet przy dużych obciążeniach nasza zastawa stołowa będzie w pełni bezpieczna. Szuflady i drzwi wyposażono w systemy bezpiecznego zamykania „Push” – po prostu naciśnij front by sprawdzić jak płynnie się otwierają …

zdjecia k5 szczegol

(Fronty z kolekcji K5 firmy Klose)

Moc dębu w jadalni

Stół i krzesła to meble bez których trudno wyobrazić sobie jadalnię…W kolekcji K5 znajdziemy praktyczne stoły z rozkładanymi blatami oraz efektowne krzesła o ergonomicznie wyprofilowanych oparciach. Stabilna konstrukcja i wytrzymałość litego drewna to gwarancja bezpieczeństwa – nikt nie będzie się obawiać swobodnie oprzeć ręce o blat lub, co gorsza, że trącając niechcący nogę stołu poprzewraca stojącą na nim zastawę. Jeśli do tej pory stół kojarzył nam się z 4 nogami… z kolekcją K5 odrzucimy stereotypy.

Klose st%C3%B3%C5%82 dedykowany kolekcja K5

(Stół z kolekcji K5 firmy Klose)

Gdy sytuacja wymaga zwiększenia rozpiętości blatu – starannie przemyślana konstrukcja mebla umożliwia „rozłożenie” poszczególnych nóg by zapewnić niezmienną stabilność stołu. W praktyce oznacza to, iż dodatkowa powierzchnia użytkowa blatu podtrzymywana jest przez „nowe” nogi. Wygodę przy stole na pewno docenią nasi goście – miejsca wystarczy aż dla 16 osób, my docenimy dodatkowo łatwość rozłożenia zapewnioną przez specjalne kółka z blokadami pod nogami oraz prowadnice ułatwiające rozsunięcie stołu. Zadbano również o wykończenie powierzchni blatu – lakier pokrywający drewno charakteryzuje się dużą odpornością na zarysowania oraz działanie zimnych i gorących płynów. Piękno dębowego drewna będzie nas cieszyć przed długie lata… Dopełnienie stołu stanowią wygodne krzesła. Odpowiednio wyprofilowane oparcia idealnie podtrzymują kręgosłup, zapewniając wygodę siedzenia.

Kolekcja K5 dostępna jest w wybranych autoryzowanych studiach Kolekcji Mebli Klose.

Leave a Reply