Surowa i nowoczesna kolekcja mebli do salonu i jadalni

Velvet to kolekcja mebli do salonu i jadalni zaprojektowanych w nowoczesnym stylu. Ich urok podkreśla szlachetny dekor dębu rustical oraz charakterystyczna, pozioma  i podświetlana wstawka ze szropowanego litego drewna.

meble do salonu i jadalni 1

Kolekcja Velvet dostępna w salonach sieci Agata

Ciepła barwa światła w połączeniu z dębowym odcieniem mebli sprawia, że ich kształty wydają się bardziej plastyczne. Kiedy włączymy również podświetlenie witryn, wyrazisty kolor mebli i odważne usłojenie frontów zrobią na domownikach i gościach jeszcze większe wrażenie.  Kolekcja szczególnie efektownie będzie wyglądać w nowoczesnych salonach z podłogą wykonaną z jasnego drewna (np. sosnowego) i ścianami utrzymanymi w kolorach marmuru, granitu czy piaskowca. Kontrastowe zestawienia barw dodatkowo uwypuklą jej charakter.

meble do salonu i jadalni 2

Kolekcja Velvet dostępna w salonach sieci Agata

Witryny, komody, szafki RTV i stoliki okolicznościowe z kolekcji Velvet dostępne są w kilku rozmiarach, co pozwoli dopasować aranżację do salonów o rożnej wielkości. Duży, rozkładany stół sprawdzi się także w jadalni. Mniejsze pomieszczenia powiększy optycznie stylowe lustro, a bufet z barkiem na pewno przyda się w trakcie spotkań towarzyskich. W skład kolekcji Velvet wchodzą: witryna 2-drzwiowawitryna 4-drzwiowa w dwóch wariantachszafka RTV w dwóch rozmiarach do wyborukomoda w wariantach 2-drzwiowym i 3-drzwiowymbufet z barkiemstół rozkładanystolik okolicznościowy w dwóch rozmiarach do wyborupodświetlana półka wisząca w dwóch rozmiarach do wyboru duże lustro Kolekcja Velvet dostępna jest w salonach sieci Agata.

meble do salonu i jadalni 3

Kolekcja Velvet dostępna w salonach sieci Agata

meble do salonu i jadalni 4

Kolekcja Velvet dostępna w salonach sieci Agata

Leave a Reply