Nie marnuj czasu na odkurzanie!

Koniec z marnowaniem czasu na odkurzanie! Wyposażony w filtr HEPA odkurzacz automatyczny BLACK+DECKER™ RVA425B sam posprząta dom omijając przeszkody i schody, a potem wróci do stacji dokującej, aby naładować akumulator. Można go obsługiwać za pomocą intuicyjnej aplikacji, połączyć się z nim przez Bluetooth, personalizować kolorem, a nawet sterować osobiście. Poznajcie się bliżej!

odkurzacz z aplikacja 1

Odkurzacz automatyczny BLACK+DECKER™

Gdy wracasz do domu po całym dniu pracy, z pewnością ostatnią rzeczą, o której myślisz, jest odkurzanie. Jeśli mieszkasz na dużej przestrzeni i masz dzieci lub zwierzęta domowe – wiesz, że brud i kurz potrafią zbierać się w wielu miejscach codziennie. Z pomocą przychodzi BLACK+DECKER™, twój sojusznik w nierównej walce o utrzymanie porządku w domu. Nowy produkt firmy – odkurzacz automatyczny RVA425B – pozwoli ci odzyskać czas i nareszcie żyć po swojemu.

Czysto, skutecznie i bezpiecznie

Nowy odkurzacz automatyczny BLACK+DECKER™ RVA425B to innowacyjne rozwiązanie dla osób, które na co dzień dbają o dom i przydałoby im się trochę wolnego czasu. Urządzenie to samodzielnie posprząta wszystkie płaskie powierzchnie w mieszkaniu – także wzdłuż ścian – a dzięki szczotkom bocznym, zbierającym i kierującym nieczystości wprost do otworu ssącego, maszyna łatwo wydobędzie brud oraz kurz z zakamarków i rogów pokojów. Wszystkie odpadki znajdą się w pojemnym – litrowym! – pojemniku, który łatwo wyjmiesz i opróżnisz bez dotykania brudu. A jeśli masz alergię, z pewnością ucieszy cię fakt, że odkurzacz wyposażony został w filtr HEPA, skutecznie zatrzymujący większość zanieczyszczeń gnieżdżących się m. in. w kurzu.

odkurzacz z aplikacja 2

Odkurzacz automatyczny BLACK+DECKER™

Komunikatywny pomocnik

Wystarczy, że połączysz odkurzacz ze swoim telefonem za pomocą Bluetooth, a dzięki intuicyjnej aplikacji mobilnej SMARTECHTM zlecisz mu sprzątanie o dowolnej porze. Miło będzie wrócić z pracy do czystego mieszkania, prawda? Komunikacja to w ogóle mocna strona tej maszyny. W razie problemów – zablokowanej szczotki lub filtra albo utknięcia w labiryncie krzeseł pod stołem – odkurzacz da ci do zrozumienia, że potrzebuje twojego wsparcia. Dzięki systemowi SMART ALERT, nie musisz się już domyślać, jaka była przyczyna wymuszonego postoju – od razu możesz odpowiednio zareagować.

Halo, tu baza!

Nie musisz już pamiętać o ładowaniu swojego nowego odkurzacza – inżynierowie BLACK+DECKER™ zadbali o to, by po zakończeniu sprzątania urządzenie samo skierowało się do stacji dokującej. Podobnie stanie się, gdy jego bateria będzie na wyczerpaniu. Do pełnego naładowania potrzeba pięciu godzin – potem maszyna będzie mogła nieprzerwanie pracować przez 90 minut. To zaleta nowoczesnego akumulatora litowo-jonowego, którego poziom naładowania łatwo sprawdzisz dzięki wyświetlaczowi LED na obudowie odkurzacza.

odkurzacz z aplikacja 3

Odkurzacz automatyczny BLACK+DECKER™

Jest czujny

Nowy odkurzacz automatyczny BLACK+DECKER™ RVA425B ma świetną orientację przestrzenną! Dzięki pięciu czujnikom podczerwieni, znajdującym się z przodu obudowy, potrafi on unikać przeszkód na swej drodze, a cztery sensory położenia na spodzie urządzenia sprawiają, że odkurzacz nie spadnie ze schodów. Maszyna „wie” także na jakiej powierzchni się znajduje, dzięki czemu dopasowuje ona moc ssania i oszczędza baterię w zależności od tego, czy sprząta na posadzce, dywanie, wykładzinie, czy parkiecie.

Wyjątkowy jak ty

Twój nowy odkurzacz automatyczny od BLACK+DECKER™ to nie tylko wygoda – to także sposób na wyrażenie siebie! Dzięki aplikacji na smartfona łatwo wybierzesz swój ulubiony kolor podświetlenia maszyny, dzięki czemu pokój – sprzątnięty na błysk! – wypełni miła dla oka poświata, korespondująca z twoim samopoczuciem, strojem lub kolorystyką pomieszczenia. Mimo, iż odkurzacz jest automatyczny, ty lub twoje dziecko możecie też sterować nim osobiście. Uwaga – to frajda porównywalna z jazdą zdalnie sterowanym samochodzikiem!

A teraz pozostaje ci tylko zastanowić się, ile fajnych rzeczy można zrobić w półtorej godziny, które odzyskasz dzięki nowemu odkurzaczowi automatycznemu BLACK+DECKER™!

odkurzacz z aplikacja 4

Odkurzacz automatyczny BLACK+DECKER™

W sprzedaży dostępny jest model RVA425B w cenie ok. 2100 złotych.

Leave a Reply