
Nowa kolekcja Alvaro, dostępna wyłącznie w salonach Agata Meble, łączy kolor dębu truflowego z lśniącą bielą. Trafne zestawienie kontrastujących barw daje nam nieograniczone możliwości aranżacyjne w domowym wnętrzu.

Nowa kolekcja Alvaro fot. Agata Meble
Naturalne piękno
Kolekcja Alvaro idealnie komponuje się z salonem utrzymanym w nowoczesnym stylu. Dodatkowe elementy w kolorze naturalnego drewna podnoszą estetykę mebli, a jednocześnie współgrają z panelami na podłodze czy drewnianymi drzwiami.
Meble Alvaro sprawdzą się w przestronnym pomieszczeniu, a także w niewielkim pokoju dziennym. Uniwersalna biel będzie efektownie kontrastować z modną ścianą np. w kolorze grafitowym lub intensywnej pomarańczy czy czerwieni.
Nowa kolekcja dostępna w salonach Agata Meble pozostawia także dowolność w wyborze pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. Z meblami Alvaro idealnie skomponuje się zarówno ciemno-skórzany komplet wypoczynkowy, jak i beżowa kanapa. Całość podkreślą zielone rośliny lub oryginalne dekoracje.

Nowa kolekcja Alvaro fot. Agata Meble
Funkcjonalna kompozycja
W skład linii Alvaro wchodzą: szafka RTV, stolik, stół oraz dwie komody o różnych wymiarach. Na szczególną uwagę zasługują jedno- i dwuczęściowe witryny. Sprawiają one, że meble wyglądają lekko i stylowo, a dodatkowo umożliwiają wyeksponowanie znajdującej się w środku zastawy lub kieliszków. Dodatkowym atutem najnowszej kolekcji Agata Meble jest oświetlenie LED, które delikatnie podświetla meble, a jednocześnie stanowi nastrojowy motyw świetlny w całym wnętrzu.
Oszczędna forma kolekcji połączone z kontrastem bieli i dębu dodadzą wnętrzu oryginalnego charakteru. Meble Alvaro to propozycja dla zwolenników nowoczesnych wnętrz, którzy nie boją się ciekawych rozwiązań. Zestaw dostępny jest wyłącznie w salonach Agata Meble.