Nowa marka AGD w Polsce

Od niedawna na polskim rynku dostępne są produkty AGD marki FREGGIA, stworzonej przez pasjonatów zafascynowanych tradycjami włoskiego wzornictwa. FREGGIA to produkty, których design przypadnie do gustu najbardziej wymagającym klientom, oczekującym od artykułów gospodarstwa domowego wyjątkowych i indywidualnych wzorów.

Inspiracją dla twórców nowego brandu jest włoskie wzornictwo i styl, według których zaprojektowane zostały produkty marki FREGGIA. Sprzęt można użytkować przez długie lata, gdyż powstaje w fabrykach z wieloletnimi tradycjami i jest tworzony przez ludzi z bogatym doświadczeniem. O sile marki stanowi różnorodność gamy produktowej – wiele produktów ma unikatowy charakter nie tylko w skali kraju, ale i Europy, oraz niepowtarzalny design.

Gama produktów do zabudowy składa się z czterech linii wzorniczych. Amator stylu rustykalnego z pewnością zwróci uwagę na produkty z serii Classico. Zwolennik małych przestrzeni zainteresuje się linią Compatto. Z kolei linie Moderno i Primo, w których królują szkło, metal oraz nowoczesne rozwiązania techniczne, przekonają klientów o nowoczesnych gustach. FREGGIA posiada pełny asortyment płyt gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych oraz mieszanych. Ofertę dopełnia gama piekarników elektrycznych i gazowych, z wyjątkową funkcją termoobiegu gazowego, oraz okapów.

W ofercie produktów wolnostojących marki FREGGIA znajduje się obecnie linia pralek i zamrażarek, a także dwie linie kuchenek: Moderno – obejmującej urządzenia gazowo-elektryczne, gazowe i ceramiczno-elektryczne, oraz Professionale – kuchnie o szerokości 90 cm, ogromnej powierzchni roboczej i piekarnikach o pojemności powyżej 100 litrów.

FREGGIA powstała z myślą o osobach, które poszukują niepowtarzalnych rozwiązań aranżując swoje wnętrza. Elegancki i ponadczasowy design z lekką nutą konserwatyzmu, dbałość o detale, ale przede wszystkim trwałość, której oczekuje każdy, dobierając sprzęt AGD do swojego domu. To walory, które można znaleźć w sprzętach marki FREGGIA – mówi Dariusz Andrzejewski, dyrektor marki FREGGIA.

Jedną z wiodących linii marki FREGGIA jest seria Classico.

Classico – retro w Twoim domu

Classico to urządzenia w ponadczasowym stylu retro, które nadają kuchni prawdziwie włoskiego charakteru. Seria zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół, wyróżnia się m.in. oryginalnymi mosiężnymi pokrętłami, rustykalnymi rączkami czy też nietuzinkowymi kolorami.

piekarnik

Seria Classico marki FREGGIA

 

Trio retro można dowolnie skomponować. W linii Classico dostępne są cztery rodzaje płyt grzewczych gazowych oraz trzy rodzaje piekarników – elektryczny z grillem elektrycznym, gazowy z grillem elektrycznym oraz gazowy z grillem gazowym. Linię uzupełniają dwa rodzaje okapów. Produkty występują w trzech wyjątkowych kolorach – miedzianym, szampańskim i antracytowym.

Płyty grzewcze Classico w procesie produkcyjnym są pokrywane niezależnymi warstwami emalii, co tworzy niepowtarzalną fakturę na powierzchni urządzenia. Każda płyta wyposażona jest w masywny ruszt żeliwny, który pozwala na bezproblemowe umieszczenie dużych i ciężkich garnków. Wszystkie modele są wyposażone w palnik trójkoronowy o bardzo wysokiej mocy.

plyta

Seria Classico marki FREGGIA

 

Piekarniki, w zależności od modelu, mogą być wyposażone w oryginalny zegar analogowy z funkcją automatycznego wyłączania. Urządzenia te posiadają samoczyszczący tylny panel katalityczny (z opcją wyposażenia w panele boczne), który w połączeniu z emalią łatwoczyszczącą ułatwia utrzymanie w czystości nawet najbardziej niedostępnych miejsc. Zanieczyszczenia powstałe na panelu katalitycznym w warunkach wysokiej temperatury (200°C i więcej) rozkładają się, po czym mogą być łatwo usunięte z ochłodzonej powierzchni. Każdy piekarnik na wewnętrznej szybie posiada rekomendacje dotyczące pieczenia głównych rodzajów potraw.

Trio dopełniają okapy. W zależności od linii, są one wyposażone w silniki o wydajności od 500m3/h aż do 900m3/h. Nawet ciąg zagwarantowany przez model z mniejszą wydajnością pozwala na w pełni komfortową pracę w kuchni, z której wszystkie zbędne zapachy są usuwane. Dbając o czyste powietrze w tym pomieszczeniu, wszystkie modele zostały wyposażone w zabezpieczenie przed cofaniem się powietrza oraz wydajne metalowe filtry przeciwtłuszczowe.

Urządzenia z linii Classico kosztują od 1049 zł do 2549 zł.

Leave a Reply