Nowe panele prysznicowe

Czerń i biel to kolory uniwersalne, które w modowych trendach powracają jak bumerang. Biała kolumna prysznicowa  to nowość, która została właśnie wprowadzona do sprzedaży.

Biała, wykonany z aluminium kolumna uderza minimalistycznym, geometrycznym designem i nowoczesnym wyglądem. Nowy panel wyposażony został w prostokątną górną wylewkę PCV oraz w dizajnerską, podłużną, jednofunkcyjna słuchawkę prysznicową.

morfeusz

(Kolumna Morfeusz firmy Kuchninox)

Oprócz klasycznej baterii kolumna Morfeusz posiada dwustopniowy przełącznik. Oferowany panel jest wyjątkowo smukły i widowiskowy, nie tylko ze względu na swoją formę ale także dzięki połączeniu śnieżnej bieli z błyszczącymi elementami w kolorze srebra. Morfeusz z pewnością znajdzie rzeszę fanów, szczególnie wśród osób, które cenią sobie niebanalny i nowoczesny wystrój wnętrz. Przystosowany jest do montażu ściennego a jego wymiary to 96x38x11 cm. Drugą nowością proponowaną przez Kuchinox jest zgodny z panującymi trendami kolorystycznymi i technicznymi panel prysznicowy Romeo. Jest to doskonała propozycja dla miłośników łazienek z pazurem. Elegancki, bezkreśnie czarny i niezwykle wyrazisty panel zachwyci każdego amatora pokoju kąpielowego w stylu minimalistycznym. Czarny Romeo wyposażony jest w dużą, okrągłą górną wylewkę jednofunkcyjną wykonaną z PCV oraz adekwatną kształtem słuchawkę ręczną posiadającą trzy różne możliwości natryskowe. Romeo, oprócz klasycznej baterii wyposażony został w trzystopniowy przełącznik odpowiadający za natrysk górny, słuchawkowy oraz hydromasaż. Warto podkreślić, iż Romeo posiada trzy dysze hydromasażowe a każda z nich wyposażona jest w niezwykle przydatny system odkamieniający – antykamień. Nowy, wyjątkowo smukły i widowiskowy panel prysznicowy przystosowany jest do montażu ściennego a jego wymiary wynoszą: 1200 x 80 x 70 mm. Sugerowana przez Kuchinox cena sklepowa dla Morfeusza wynosi ok. 480 PLN, natomiast Romeo oferowany jest w sugerowanej cenie detalicznej ok. 360 PLN.

Leave a Reply