Piękno matowej wanny

Na rynku wyposażenia łazienek pojawiła się moda na matowe kolory. Te barwy w dyskretny oraz szlachetny sposób podkreślają charakter łazienki jako miejsca relaksu, intymności oraz odprężenia.

Firma KALDEWEI – wiodący, europejski producent w segmencie wanien i brodzików prysznicowych, jak zwykle trzyma rękę na pulsie aktualnych trendów i wprowadziła do swojej oferty dwie nowe kolorystyki wanien w modnych, matowych tonach głębokiej czerni Lava i czystej bieli Arktis. Są one synonimem wyrafinowanej stylistyki przejętej bezpośrednio ze świata mody. Dlatego ta część oferty firmy KALDEWEI z linii Avangarde doskonale oddaje charakter  Couture.

KALDEWEI Couture wanny w kolorach matowych

KALDEWEI Couture - wanny w kolorach matowych

Barwy tworzą aurę

We współczesnej łazience ważną rolę odgrywają nie tylko formy, lecz także barwy przedmiotów. To one często decydują o atmosferze pomieszczenia oraz o tym czy czujemy się w nim dobrze i komfortowo. Matowe wanny KALDEWEI w kolorze czarnym Lava doskonale sprawdzają się w eleganckich łazienkach, szczególnie tam, gdzie podłogi wykończone są szlachetnymi materiałami np. ciemną, dębową deską. W takich pomieszczeniach wanny wolnostojące są głównym elementem wzorniczym, tworząc fascynującą atmosferę ekskluzywności i elegancji bazującą na efekcie kontrastu.

Wanny w kolorze matowej bieli Arktis są natomiast idealne w przypadku aranżacji prostych, purystycznych wnętrz, z dużymi płytkami na podłodze.  Dodatkowo wanna Conoduo wyposażona jest w zintegrowaną kolorystycznie pokrywę odpływu montowaną w płaszczyźnie dna wanny. Dzięki temu tworzy jednolitą wzorniczo ofertę dla wymagających klientów.

Wanna KALDEWEI Ellipso Duo Oval w kolorze czystej arktycznej bieli Arktis

Wanna KALDEWEI Ellipso Duo Oval w kolorze czystej, arktycznej bieli Arktis

Perfekcyjny kształt i elegancka kolorystyka

Wanny KALDEWEI Ellipso Duo Oval to miękkie kształty i płynna sylwetka. Ta eliptyczna geometria idealnie współgra z formą wnętrza, dostarczając użytkownikom podczas kąpieli odczucia luksusu i ekstrawagancji. Wanna KALDEWEI Ellipso Duo Oval idealnie nadaje się też do kąpieli we dwoje: umożliwiają to identyczne oparcia pleców po obu stronach i centralnie umieszczony odpływ. Jednoelementowa obudowa podkreśla wyjątkowe wzornictwo i możliwość ustawienia wanny jako wolnostojącej. Produkt dostępny jest również bez obudowy jako surowy owal lub wersja prostokątna z ergonomicznie ukształtowaną częścią kąpielową. Doskonała forma i funkcjonalność wanny sprawiają, że można ją ustawić w dowolnym miejscu łazienki wykorzystując przy tym perfekcyjnie walory wzornicze nowej kolorystyki.

Wanna KALDEWEI Ellipso Duo Oval z obudową w kolorze matowej czerni Lava

Wanna KALDEWEI Ellipso Duo Oval z obudową w kolorze matowej czerni Lava

Z kolei prostokątna wanna KALDEWEI Conoduo to spokój i klarowność formy. Jej purystyczna geometria nadaje pomieszczeniu wyrazisty architektonicznie charakter. Wanny KALDEWEI Conoduo są więc idealnym elementem do aranżacji prostych, purystycznych wnętrz.

Obie wanny są do kupienia w opcji z obudową lub do zabudowy płytkami. Mogą  być ustawione w dowolnym miejscu łazienki i pełnić rolę kontrastowego elementu wykończenia wnętrza lub harmonijnie komponować się z innymi elementami łazienki, tworząc aranżację ton-w-ton.

Leave a Reply