Prasowanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne

Prasowanie może być przyjemne i komfortowe – zwłaszcza przy użyciu nowego, bezprzewodowego żelazka Tefal Freemove. Od teraz możesz prasować swobodnie – koniec z plączącym się kablem i dodatkowymi zagnieceniami, bez kompromisu na rezultatach prasowania!

Nie każda z nas jest mistrzem prasowania i perfekcyjną panią domu. I nie musimy nimi być – perfekcyjne natomiast powinny być urządzenia, z których korzystamy każdego dnia. Takie właśnie jest nowe, bezprzewodowe żelazko Freemove od marki Tefal – światowego numeru 1 w prasowaniu*. Żelazko o mocy 2600 W sprawi, że od dziś Twoje prasowanie będzie wygodne i szybsze, a jednocześnie tak samo efektywne, jak przy użyciu tradycyjnego, przewodowego żelazka.

 

fot. Tefal Freemove 1

fot. Tefal Freemove

Kabel w przewodowych żelazkach przeszkadza przy pracy i może powodować dodatkowe zagniecenia. Natomiast żelazko Freemove gwarantuje wyjątkową swobodę ruchów, by umożliwić Ci precyzyjne wygładzenie tkanin. Nie wymaga baterii – jego działanie zapewnia wygodna baza ładująca. Po naładowaniu w bazie żelazko zapewnia doskonałe efekty prasowania przez 25 sekund. Wydaje się mało? Tak naprawdę to wystarczający czas na jeden cykl prasowania. Zwróciłaś uwagę, że prasując żelazkiem przewodowym również co kilka sekund odkładasz żelazko, by ułożyć materiał na desce czy przewrócić odzież na drugą stronę? Żelazko Freemove wykorzystuje naturalny rytm prasowania, by zapewnić niezrównaną wygodę. Wystarczy, że pomiędzy jednym a drugim przesunięciem żelazka po tkaninie odłożysz je do stacji, i już po 4 sekundach możesz wykonać kolejny ruch! Żelazko sygnalizuje dźwiękiem moment, w którym trzeba je odłożyć do stacji dokującej. Odkładanie żelazka do bazy nie męczy ręki, ponieważ nie musisz stawiać żelazka w pionie, co stanowi mniejsze obciążenie dla dłoni. Ponadto stacja ładująca posiada uchwyt umożliwiający zamontowanie jej do deski, który zapewnia stabilność i bezpieczeństwo.

 

zelazko1

fot. Tefal Freemove

Brak kabla to nie jedyna zaleta nowego żelazka Tefal Freemove. Kolejną jest ergonomiczny przycisk wytwarzania pary, który pozwoli Ci na samodzielne jej dozowanie. Silny wyrzut pary, który wynosi aż 180g/min, sprawia, że  wyprasujesz trudne zagniecenia jeszcze szybciej. Żelazkiem Tefal Freemove możesz prasować także w pionie, co jest szczególnie przydatne przy odświeżaniu garnituru czy delikatnej sukienki.

 

fot. Tefal Freemove 4

fot. Tefal Freemove

Żelazko zostało wyposażone w funkcję „strażaka”, która automatycznie wyłącza pozostające w bezruchu żelazko – nie musisz już martwić się, gdy zapomnisz wyłączyć żelazko przed wyjściem z domu. Natomiast innowacyjna, samoczyszcząca się stopa Autoclean sprawia, że zanieczyszczenia usuwane są z jej powierzchni. Efekt: stopa jest łatwa do utrzymania w czystości, nie przypala się i zachowuje długotrwały ślizg po tkaninie.

Sugerowana cena: ok. 469 zł

*Łączna sprzedaż Groupe SEB wszystkich marek urządzeń do prasowania (Tefal, T-Fal, Calor, Rowenta, Moulinex, Arno, Samurai, Maharaja), wartościowo-ilościowo, wg niezależnych badań, 2012-2013

Leave a Reply