Prosta a pełna szyku – sofa do salonu

Ankara, stolica Turcji, krainy gruszek, miodu i winogron, to tętniące życiem, przepełnione witalnością, pociągające niezwykłościami miasto. ANKARA to również jedna z najnowszych propozycji Fabryki mebli Gawin – kryjąca się pod tą nazwą funkcjonalna sofa wniesie do wnętrz naszych domów niepowtarzalną wygodę, zamkniętą w pełnym wdzięku kształcie.

Decydując się na remont domu lub mieszkania, stajemy niejednokrotnie przed koniecznością wyboru odpowiednich mebli wypoczynkowych – takich, które nie tylko będą cieszyć oko, lecz również służyć przez długie lata. Bogactwo dostępnych na naszym rynku ofert sprawia, że jest to często decyzja niezwykle trudna. Podejmując ją, zwracajmy uwagę na trzy ważne aspekty: zgodny z naszą wizją wnętrza wygląd mebli, ich wygodę oraz funkcjonalność. Idealną odpowiedzią na nasze poszukiwania, a zarazem doskonałą realizacją stawianych meblom wypoczynkowym wymagań jest sofa ANKARA, jedna z nowych propozycji Fabryki Mebli Gawin.

sofa ankara

Zestaw wypoczynkowy ANKARA Fot. Gawin

Urok i funkcjonalność w zasięgu ręki

Sofa ANKARA to mebel, który niewątpliwie przypadnie do gustu wszystkim, dla których sprawą pierwszej rangi jest indywidualna wizja wystroju wnętrza. Kierując się osobistymi upodobaniami i preferencjami estetycznymi, mogą stworzyć własną, niepowtarzalną wersję tej pełnej prostoty sofy. Możliwość taką stwarza im oferowany przez Fabrykę Mebli Gawin przebogaty próbnik tkanin – różne ich wzory, kolory, struktury i gatunki pozwolą na wykreowanie eleganckich, jednolitych lub kontrastowych zestawień, idealnie dopasowanych do koloru ścian, podłogi czy też pozostałych mebli. Pełen lekkości wdzięk sofy ANKARA to również zasługa prostej, łagodnej linii – minimalistyczne, proste w formie bryły siedzisk, oparć, wałków oraz poduszek tworzą harmonijną kompozycję, przyciągającą wzrok swą geometryczną niemal równowagą.

ANKARA to także gwarancja niepowtarzalnej funkcjonalności. Jest niesamowicie wygodna – stając się głównym meblem naszego salonu lub pokoju dziennego, na długie lata stanie się również oazą codziennego wypoczynku. Skorzystają z niej nie tylko domownicy, lecz także goście – z rozkoszą rozsiądą się w otoczeniu miękkich poduszek, oddając się chwilom odprężenia. Równie niezaprzeczalna jest jej przydatna na co dzień użytkowość. Składają się na nią dwa elementy – funkcja spania, pozwalająca szybko i bez trudu przekształcić sofę w wygodne łóżko oraz pojemna skrzynia, w której schowamy pościel, przywracając pomieszczeniu wygląd eleganckiego, pełnego ładu pokoju dziennego.

Sofa ANKARA to mebel uniwersalny – rozsmakują się w nim zarówno wielbiciele prostej, codziennej wygody i funkcjonalności, jak i zwolennicy wnętrzarskiej oryginalności. Pierwsi stworzą dzięki niej spełniającą potrzeby ciała przestrzeń użytkową, drudzy – doskonałe uzupełnienie wpracowanego wystroju wnętrza.

  • Sofa ANKARA
  • Producent: Fabryka Mebli Gawin 

2 komentarze

  1. Krecik 14 września 2011
  2. A. 14 września 2011

Leave a Reply