Prostota i elegancja. Nowa kolekcja mebli do salonu

Marka Meble Wójcik wprowadza do swojej oferty kolejną nową kolekcję. Gobi to program przygotowany z myślą o pokoju dziennym. Jak zawsze w przypadku tej marki nowy system łączy w sobie wysoką jakość materiałów, oryginalne wzornictwo, modną kolorystykę oraz funkcjonalność.

meble do salonu aranzacja1

Kolekcja Gobi od Meble Wójcik

Kolekcja Gobi idealnie nadaje się do stworzenia ciepłego wnętrza, pozwalającego na prawdziwy relaks. Korpusy mebli w eleganckim i inspirowanym naturą dekorze dąb Shetland wykonane są z płyty laminowanej o zwiększonej odporności na wysoką temperaturę, wilgoć i zarysowania. Dzięki użyciu tego materiału, meble na długo zachowują swój doskonały wygląd i stan.

meble do salonu aranzacja2

Kolekcja Gobi od Meble Wójcik

W kolekcji Gobi zastosowano ciekawe rozwiązanie – wytrzymałe wieńce wykonane z błyszczącej płyty MDF w białym kolorze idealnie kontrastującym z kolorystyką brył. Szkło wykorzystane w witrynach to produkt wysokiej jakości – hartowane, zwiększające bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowym atutem kolekcji, jest eleganckie ledowe oświetlenie Prismatic, a także estetyczne i praktyczne drewniane uchwyty.

meble do salonu aranzacja3

Kolekcja Gobi od Meble Wójcik

W skład kolekcji wchodzą między innymi eleganckie witryny, komody i szafy. Dzięki temu kolekcja idealnie nadaje się do urządzenia zarówno wygodnego i nowoczesnego pokoju dziennego, jaki i garderoby.

Program Gobi to idealna propozycja dla ceniących sobie prostotę i elegancję.

Zdjęcia produktów oraz ich sugerowane ceny dostępne są na stronie www.meblewojcik.pl

Leave a Reply