Salonowa kolekcja mebli do sypialni

Recover to propozycja mebli do sypialni dla osób, które cenią elegancję oraz oryginalne zestawienia barw i faktur. Inspirujący wygląd tej kolekcji zapewnia zestawienie okleiny z Dębu Szlachetnego oraz Dębu Czarnego. Dodatkowo stylowe pikowania na elementach tapicerowanych czarną ekoskórą sprawiają, że sypialnia zyskuje wytworny, salonowy wizerunek.

kolekcja mebli do sypialni

Kolekcja mebli Recover

W rozbudowanej wersji, łóżko z kolekcji Recover oprócz szafek nocnych, zawiera również elegancką ławeczkę, będącą jednocześnie schowkiem. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy w sypialni więcej miejsca do przechowywania np. pościeli. W wezgłowiu łóżka możliwe jest zamontowanie nowoczesnych lampek LED, które pozwolą stworzyć nastrojowy charakter wnętrza.

Szafa z tej kolekcji posiada przesuwane drzwi i różne opcje wyposażenia. Dzięki swoim dużym gabarytom, mebel śmiało pomieści garderobę dla całej rodziny. We wnętrzu szafy możemy ustawić komody, które są dostępne w dwóch rozmiarach. Jeśli dodatkowo chcemy zintensyfikować ten efekt, możemy zdecydować się na elegancką listwę okalającą, z oświetleniem punktowym dostępnym w opcji .

W skład kolekcji Recover wchodzą:

  • łóżko wraz z szafkami nocnymi w dwóch wariantach (z ławeczką lub bez)
  • szafa z drzwiami przesuwnymi
  • komoda zewnętrzna
  • dwie komody wewnętrzne (do szafy)
  • półki
  • ozdobne listwy okalające szafę (z oświetleniem lub bez)
meble do sypialni

Kolekcja mebli Recover

Kolekcja dostępna jest w salonach sieci Agata

Leave a Reply