Śnieżynki na pojemnikach kuchennych

Wzory przypominające oryginalne dekoracje na szybach, których autorem jest nieodłączny towarzysz zimy – mróz. Charakterystyczna dla tej pory roku biel, najlepiej wyglądająca w zestawieniu z czernią.

pojemniki 1

fot. Galicja

Wszystkie te elementy zdobiące wysokiej jakości pojemniki kuchenne są przykładem niezwykłego połączenie piękna i funkcjonalności. Całość tworzy atrakcyjną kompozycję i przypomina o zbliżającej się zimie, a także mikołajkowych i świątecznych prezentach. Taka jest właśnie linia Natalie firmy Galicja, idealny pomysł na podarunek dla wszystkich ceniących dobry design i walory praktyczne przedmiotów.

pojemniki 2

fot. Galicja

W linii znajdują się dekoracyjne pojemniki szklane, które sprawdzą się w każdej kuchni. Akcesoria o dwóch rodzajach pojemności, wykonane z doskonałej jakości szkła i stali nierdzewnej pokryte zostały subtelnym nadrukiem z koronką. Uzupełniające się, bardzo modne obecnie barwy świetnie do siebie pasują. Biała z ledwo widocznym rysunkiem charakterystycznego dla całej linii wzoru, czarna zaś z wyraźnie zaakcentowanym motywem, występującym na przykład na świątecznych serwetach i  koronkowych obrusach. Te ładne gadżety dyskretnie prezentują swoją zawartość. Wszystko cokolwiek do nich włożymy będzie wyglądało niezwykle estetycznie. Owocowa i czarna herbata, kawa, wielobarwne przyprawy, cukier czy sól. Każdy z tych niezbędnych w kuchni produktów znajdzie w linii Natalie godną siebie oprawę.

pojemniki 3

fot. Galicja

Te dekoracyjne i zarazem bardzo praktyczne pojemniki będą z pewnością atrakcyjnym prezentem, nie tylko na Mikołaja czy święta, ale również na wszelkie inne okazje, których w naszym kalendarzu jest przecież bardzo wiele.

Leave a Reply