Akcesoria z sówką nie tylko dla najmłodszych

Choć czasy starożytne już dawno minęły, to jednak sowa – grecki symbol mądrości nadal kojarzy się nam wszystkim z wiedzą, intelektem, pracą twórczą i kształceniem. Jakże często obdarowujemy naszych bliskich różnymi gadżetami w formie małej sówki, a kolejne pokolenia przekazują najmłodszym znaczenie tej mitycznej postaci, która dziś jest nie tylko bohaterką niejednej bajkowej opowieści, ale także występuje w przysłowiach, takich jak na przykład: Sowa, mądra głowa czy też: Sowa huczy, choć jej nikt nie uczy.

Symbol, niosący młodemu pokoleniu przesłanie o konieczności zdobywania i pielęgnowania wiedzy  towarzyszy dzieciom niemal wszędzie i to od wczesnych lat przedszkolnych. Spotkamy go na zakładkach do książek i kubkach na napoje. Sowa może strugać ołówki, być ładną torebką, poduszką, przytulanką, zawieszką na klucze czy wreszcie funkcjonalnym wieszakiem w przyjaznej dziecku pastelowej kolorystyce, który posłuży mu zarówno w pokoju, łazience jak i holu. Od kilku sezonów sowa jest bardzo popularnym elementem dekoracyjnym, a tym samym prawdziwym hitem sprzedażowym branży wyposażenia wnętrz. Owoce czy bakalie ze szklanej miseczki czy pyszny sok lub rozgrzewająca, aromatyczna herbata z ładnej wesołej szklanki z nadrukiem z kolorowymi sówkami nie tylko będą doskonale smakować, ale również ożywią wnętrze kuchni  i poprawią nastroje domowników.

Edukacyjne i praktyczne drobiazgi potrafią wnieść w życie najmłodszych wiele istotnych treści. A może czasami bywają skuteczniejsze niż mądre słowa dorosłych? Akcesoria z sówką, zgodnie z trendem obowiązującym wśród producentów artykułów wnętrzarskich także w tym sezonie, wchodzą w skład oferty dla domu firmy Galicja.

akcesoria sowka1

fot. Galicja

akcesoria sowka2

fot. Galicja

akcesoria sowka3

fot. Galicja

akcesoria sowka4

fot. Galicja

akcesoria sowka5

fot. Galicja

Leave a Reply