Kuchnia w stylu glamour…

Kuchnia w stylu glamour dedykowana jest tym, którzy kochają luksus, szyk i blask. Nie wiesz, jak zaaranżować kuchnię w tym stylu? Przedstawiamy kilka wskazówek, które z pewnością Ci to ułatwią. Sprawdź i zainspiruj się!

kuchnia w stylu glamour

Czego nie powinno zabraknąć?

…z pewnością stonowanych kolorów. Styl glamour uwielbia biel, popiel, czerń i fiolet. I to właśnie te kolory powinny znaleźć się w Twojej kuchni. Nie zapomnij także o kryształowych żyrandolach, świeczkach i krzesłach obitych miękkim materiałem. Ciekawym rozwiązaniem, które podkreśli bogactwo aranżacji, będzie wybór marmurowych blatów. To one, w połączeniu ze złotymi uchwytami bądź złotą baterią kuchenną, dodadzą blasku wnętrzu.

Jeśli Twoja kuchnia jest otwarta na salon, pamiętaj, aby zachować spójność aranżacji!

Prostota i wyrazisty akcent

Styl glamour jest dość wymagający. Bardzo łatwo bowiem otrzeć się o tzw. kicz. Co zrobić, aby tego uniknąć? Odpowiedź jest prosta! Zestawienie nowoczesnej prostoty z kilkoma wyrazistymi akcentami będzie kluczem do udanej aranżacji. Glamour kocha wszystko to, co się błyszczy i mieni. Warto więc połączyć te elementy z prostymi w konstrukcji modelami mebli. Dzięki temu uzyskasz efekt „wow”, który jest bardzo pożądany w tym stylu. Jeśli więc zdecydujesz się na tę aranżację, zyskasz jedno z najbardziej efektownych pod względem wizualnym wnętrz.

Leave a Reply